Sprzedam Swój Samochód FORD ORION 1993r.

Sprzedam Swój Samochód FORD ORION 1993r.

Postprzez Marcin Kotlarczuk » N paź 17, 2010 3:24 pm

http://allegro.pl/show_item.php?item=1279152337

Witam
Sprzedam Ford ORION rok produkcji 1993r,
silnik 1600cm3 16v ZETEC.
Jestem II właścicielem od nowości. Samochód kupiony w Polskim Salonie użytkowany jako auto służbowe przez mojego ojca, który później go wykupił od swojej firmy i jeździł nim na codzień. W 2003 roku odkupiłem auto od ojca i do tej pory mi służy na codzienne dojazdy do pracy. Auto ma przejechane 226000 km. silnik bez zarzutów, skrzynia wymieniona na nową w 2005 roku. Auto miało zrobioną całą blacharkę włącznie po gradzie z progami, położony nowy biały lakier i wyrównane dołki+wymieniona przednia szyba. Auto posiada ważne ubezpieczenie do lipca 2011 i przegląd do marca 2011r. Samochód sprawny do jazdy, jednakże do poprawek blacharsko lakierniczych. Środek zadbany, tapicerka na siedzeniach praktycznie jak nowa. Wykładziny na podłodze również. Samochód sprzedaję ponieważ kupiliśmy nowy. Dodatkowo oddam komplet opon zimowych i jakieś inne rzeczy, które do niego posiadam. Auto ma instalację gazową sprawną, pewnie przed zimą wymagającą wymiany filterka i ewentualnej regulacji i analizy spalin. Elektryka sprawna, zapala za pierwszym razem. Samochód na aukcji wystawiam za cenę minimalną, interesuje mnie TYLKO sprzedaż ale za naprawdę nieduże pieniądze. Za tyle za ile wylicytujesz, za tyle kupisz.
Bardzo proszę o poważne oferty telefoniczne, smsowe lub mailowe. tel: 504 142 781 mail: eur1mtk@tlen.pl Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Sprzedam Swój Samochód FORD ORION 1993r.

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn paź 18, 2010 11:10 pm

Sprzedałem, Pozdrawiam. :-)
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron