SPRZEDAM SWÓJ SAMOCHÓD.

SPRZEDAM SWÓJ SAMOCHÓD.

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr lut 09, 2011 1:20 am

Witam,
Może dziwnie to wygląda, aczkolwiek to prawda :-) Trochę szkoda, lecz podjąłem decyzję o zmianie tego cuda na coś, co przejedzie po naszych drogach gminnych bez szwanku i zawiśnięcia na podwoziu. Jeżeli znacie kogoś, kto chciałby niedrogie i niezawodne auto, dajcie znać. Dziękuję. Poniżej link z Allegro. Samochód do obejrzenia u mnie.


http://allegro.pl/show_item.php?item=1452116659


Sprzedam samochód, Mercedes-Benz E-Classe, rok produkcji 1994r, w Polsce od 1997 roku. Jestem II właścicielem w Kraju. Od 1997 roku do 2010 jeździł nim jeden właściciel z lat 40. Kupiłem to auto jako przejściowe, na dojazdy do pociągu i aby dowieźć dzieci do przedszkola. Auto ładnie się prezentuje, ma parę oznak korozji, jednakże wszystko działa bez zarzutów. Auto posiada m.in. klimatyzację, automatyczną skrzynię biegów centralny zamek na pilota, niezawodny silnik 2.0 l diesla, wspomaganie kierownicy, radio z instalacją, dwa kluczyki, komplet dokumentów celnych i nie wymaga wkładu finansowego. W 2010 roku jak go kupiłem, od razu wymieniłem w autoryzowanym serwisie Mercedesa wszystkie płyny, smary, filtry, wszędzie, gdzie się dało. Przy mrozach -17 w tą zimę zapalał bez problemów i szybko się nagrzewał. Auto używane jest w codziennej jeździe i nie ma żadnego problemu. Skrzynia płynnie zmienia biegi, bez szarpania, stukania i innych dziwnych dźwięków. Przebieg auta zgodnie z książką ( kalendarzem) poprzedniego właściciela, który zapisywał kiedy, co i za ile robił, wymieniał itd wynosi 450 000 km. W moim przekonaniu tak naprawdę jest.. Sprzedaję, ponieważ kupiliśmy nowe auto. Zapraszam do oglądania w okolicach Milanówka i Grodziska Mazowieckiego, do jazdy próbnej i zakupu.

https://picasaweb.google.com/eur1mtk/12 ... directlink

Cena, jaką wystawiam, to 6500 pln. do rozsądnej negocjacji of kors:)

W razie jakichkolwiek pytań podaję telefon: 0 504 142 781 lub e-mail: eur1mtk@tlen.pl

Dziękuję i pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron