Sesje Rady Miejskiej

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Joanna Biegała » Cz mar 01, 2012 11:28 am

Na wczorajszej sesji Rady Miejskiej złożyłam interpelację w sprawie oświetlenia części ul.Polnej Róży od skrzyżowania z ul.Polnych Kwiatów do skrzyżowania z ul.Łąkową. Zabrałam też głos w tej sprawie.
Uważam, że oświetlenie tylko samej działki gminnej jest niewystarczające, przecież trzeba też tam dojść oświetloną drogą.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Joanna Biegała » Pn mar 26, 2012 4:23 pm

Otrzymałam odpowiedź na zgłoszoną interpelację dotyczącą oświetlenia ul.Polnej Róży.
Załączniki
PolnejRozy_oswietl_odp.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Dariusz Kuzma » Wt mar 27, 2012 10:22 am

Bardzo mi się 'podoba' ta odpowiedź.
Decyzja będzie podjęta w III kwartale, a kiedy realizacja? A może decyzja określi, że termin realizacji będzie za 5 lat?
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Jerzy Kopeć » Wt mar 27, 2012 3:01 pm

„…korzystniejszym rozwiązaniem uwzględniającym ..” ,że to rok wyborczy będzie za 3 lata. Tak jest napisane w ostatnim akapicie a reszta między wierszami.
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Joanna Biegała » Śr mar 28, 2012 9:17 pm

Właśnie wróciłam z sesji Rady Miejskiej, na której złożyłam 2 interpelacje.
Załączniki
PolnejRóży_harm_prac.jpg
Interpelacja w sprawie ul.Polnej Róży w Opypach
Gilewicza_lampy.jpg
Interpelacja w sprawie oświetlenia zakrętów ul.Gilewicza w Opypach
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Łukasz Zemka » Śr mar 28, 2012 10:56 pm

Odnośnie pierwszego pisma, to moje "wynaturzenia" z zeszłego roku (kiedy to projekt był na ukończeniu - tak jak teraz :D)
viewtopic.php?f=2&t=10&start=60#p875
Pisałem to rok temu bez 3 dni - aż by się chciało zanucić "Neverending story" - chociaż jakoś film mnie nigdy nie zafascynował... Ale za to historia Polnej Róży jest fascynująca. Ciekawe, może projekt już jest gotowy ???
Ostatnio edytowano Cz mar 29, 2012 1:24 am przez Łukasz Zemka, łącznie edytowano 1 raz
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr mar 28, 2012 11:59 pm

Projekt jest gotowy, widziałem, rozmawiałem, niestety jest odmowa co do spowalniaczy ze względu na jakiś rodzaj drogi L czy G - nie pamiętam. Jakoś to było uzasadnione. Teraz wykupy i inne cuda wianki. Protesty stowarzyszenia [ o tym bedzie nasza wieś decydujesz także ty :-) ] być może... Tragedia

A tak swoją drogą, to przewidziałeś rok temu, to co się teraz dzieje :P
Czy Twoje przewidywania mogą wytypować szóstkę w kumulacji...???

Pozdrawiam

P.S.
Pani Joasiu, super te interpelacje. Sołtys nie odpowiada, co zrobił od września do końca marca (6 miesięcy)
Fajnie, że Pani - też oczywiście jako przedstawiciel - zabiega, pisze, informuje Mieszkańców. Wielkie dzięki
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Joanna Biegała » Cz mar 29, 2012 10:27 am

Panie Marcinie,
dziękuję za miłe słowa.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Łukasz Zemka » Cz mar 29, 2012 10:42 pm

Marcin Kotlarczuk napisał(a):Projekt jest gotowy, widziałem, rozmawiałem, niestety jest odmowa co do spowalniaczy ze względu na jakiś rodzaj drogi L czy G - nie pamiętam. Jakoś to było uzasadnione. Teraz wykupy i inne cuda wianki. Protesty stowarzyszenia [ o tym bedzie nasza wieś decydujesz także ty :-) ] być może... Tragedia


Marcin, ale co to znaczy gotowy ? Czy to znaczy, że gdyby dzisiaj Gmina dysponowała wszystkimi niezbędnymi działkami, to jutro można by składać wniosek o PnB ?
I drugie pytanie - czy wykupy się już zaczęły (może chociaż pierwsze negocjacje, oferty itp) ?

A co do protestów, odwołań itp - to można jeżeli jest się stroną. Jeżeli nie jest się stroną to nawet nie wiadomo, że toczy się akurat procedura zatwierdzenia projektu i wydania pozwolenia.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Sesje Rady Miejskiej

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt mar 30, 2012 10:25 am

Budowlany gotowy i zatwierdzony, czekają tylko na zatwierdzenie z energetyki, z tego co dzisiaj rozmawiałem, to ma być już w przyszłym tygodniu.

Co do wykupów, to UM ma rozmawiać już bezpośrednio TYLKO z osobami, których to dotyczy.

Żadne pseudo stowarzyszenie nie jest stroną w tym temacie.
Co do informacji, to szybciutko się rozchodzą, zapewne i w tym przypadku będzie podobnie

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości