ULICA KWIATÓW POLNYCH

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt maja 20, 2011 6:36 pm

Witam .
Na stronie internetowej Grodziska Mazowieckiego można przeczyta ciekawą lekturę
http://www.grodzisk.pl/komunikaty/pokaz/602.html

Wreszcie coś drgnęło.
Oby z ulicą Polnej Róży było podobnie.
Pozdrawiam
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt maja 20, 2011 7:36 pm

Za pośrednictwem forum kieruję zapytanie i prośbę o interwencję do p. Jerzego Kopcia

Z uwagi na funkcję jaką pan sprawuje wnioskuję ,aby jako Radny Powiatowy podjął pan natychmiastową interwencję w Rejonie Dróg Powiatowych w sprawie ulicy Kwiatów Polnych w Opypach. Myślę, że mandat którym obdarowali Pana mieszkańcy Opyp /również ja/ do czegoś zobowiązuje.
Ulica ta choc posiada 300 m asfaltu jest w opłakanym stanie,a dziury i wyrwy w asfalcie stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa zarówno dla ruchu kołowego jak i pieszego. Dotyczy wyrw w połowie tego odcinka jak i końcowego przy skręcie w ulicę Polnej Róży.
Dziwi mnie fakt ,że od stycznia po mojej interwencji u Kierownika p. Podleśnej i dorażnej naprawie nikt nie podjął działań, aby naprawic dziury które znów się pojawiły.
Czyżby nikomu nie przeszkadzały, a może lepiej udawac, że problemu nie ma bo tak jest wygodnie.
Niedawno jak wczoraj na zebraniu , słyszeliśmy jak to niektórzy zawsze zabiegali o poprawę życia mieszkańców.Pewnie tak teoretycznie,bo praktycznie to efektów zero.

Pozdrawiam
M.Z
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn maja 23, 2011 1:57 pm

Witam,
Panie Jurku ( zwracam się do Pana Kopcia- Radnego Powiatu ).
Bardzo proszę o zabranie głosu w tej sprawie. Jeżeli jest tak jak przeczytałem, że wydany jest nakaz natychmiastowej wykonalności i uchylone są oprotestowania tych Państwa, to proszę napisać na jakim etapie na dzień dzisiejszy jest ta sprawa. Droga powiatowa łącząca m.in. Naszą wieś jest dla mnie i dla wielu mieszkańców bardzo ważnym szlakiem komunikacyjnym. Dodatkowo proszę o jak najszybsze zgłoszenie odpowiednim służbom sprawy dziur na odcinku asfaltowym pomiędzy Ul. Mazowiecką a "krzyżem".
Dziękuję i pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez marek zdunkiewicz » Wt maja 24, 2011 11:24 am

Bardzo dziękuję panie Jurku za załatanie tych dziur, o których pisałem.Widzę, że pana reakcja była błyskawiczna . Nie jest to szczyt techniki.Wiem że samą łopatą i workiem asfaltu nie naprawi się drogi , ale liczą się chęci. Teraz jest znacznie lepiej i bezpieczniej.Ale dlaczego, przez 3 miesiące nikt nie widział tego problemu?
Pozdrawiam
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt maja 24, 2011 2:54 pm

Może lepiej krytykować siedząc przed komputerem i "walić" tyko w klawiaturę, jak to ktoś napisał.

Generalnie Jesteśmy Daleko jako wieś ale Może Wyjść Ciacho z tych naszych Opyp.

Drogi Użytkowniku Tadku, podczas pisania kto, co zrobił, można dodać również Pana Jurka Kopcia, jako osobę, która tak jak Ci (MY) pieniacze i krytykanci, własnymi rękami naprawia (my) drogi.

Dobrze Panie Jurku, że Pana nikt do Straży Miejskiej nie zakablował z tych uczynnych sąsiadów. Nie każdy miał takie szczęście.
Szkoda, że Pan sam musiał to zrobić.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Jerzy Kopeć » So maja 28, 2011 12:29 pm

Panie Marcinie.
To Paweł Rzeszot łatał dziury a ja mu raczej pomagałem, za co bardzo dziękuję. W Opypach mieszkają wspaniali ludzie. Masę bitumiczną dostaliśmy w PZD. A jeżeli pytanie "dlaczego sam" dotyczy zarządu dróg to wyjaśniam, że dwa recyklery zaandażowane są w remont zamkniętego dla ruchu, nieprzejezdnego docinka drogi powiatowej Bukówka -Skuły, gdzie nawet autobus szkolny nie jest w stanie dowozić dzieci do szkoły. Ta droga zniszczona została w skutek zimy i wiosennych roztopów. W Powiatowym Zarządzie Dróg otrzymałem obietnicę, że jak za 3 tygodnie skończą tam prace to niezwłocznie naprawią nam Polnych Kwiatów i Paprociową w Opypach. To co zrobiliśmy z Pawłem, to tak jak pisze Marek tylko prowizorka żeby przetrwać na czas objazdu wykładanej płytami ul. Gilewicza. Dziękuję też Markowi Zdunkiewiczowi za uwagi dotyczące Paprociowej. Zbyt rzadko jeżdźę tą ulicą. Proszę o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji spiętrzenia prac w PZD, byłem na objeździe dróg powiatowych i widziałem co się w Bukówce dzieje. Pozdrawiam .
Jurek Kopeć.
Załączniki
jurek wzioł się za robotę.JPG
Paweł Rzeszot.JPG
DSC02684.JPG
DSC02683.JPG
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt cze 17, 2011 1:30 pm

Marek Zdunkiewicz napisał(a):
Witam .
Na stronie internetowej Grodziska Mazowieckiego można przeczyta ciekawą lekturę
http://www.grodzisk.pl/komunikaty/pokaz/602.html


Marcin Kotlarczuk napisał(a):Witam,
Panie Jurku ( zwracam się do Pana Kopcia- Radnego Powiatu ).
Bardzo proszę o zabranie głosu w tej sprawie. Jeżeli jest tak jak przeczytałem,
że wydany jest nakaz natychmiastowej wykonalności i uchylone są oprotestowania tych Państwa,
to proszę napisać na jakim etapie na dzień dzisiejszy jest ta sprawa. Droga powiatowa łącząca
m.in. Naszą wieś jest dla mnie i dla wielu mieszkańców bardzo ważnym szlakiem komunikacyjnym.



Witam,

W dniu dzisiejszym napisałem pismo do Starosty, Rady, Burmistrza z prośbą o odpowiedź i zajęcie stanowiska w sprawie drogi 1504.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn cze 20, 2011 10:23 am

Jerzy Kopeć napisał(a):Panie Marcinie.
W Powiatowym Zarządzie Dróg otrzymałem obietnicę, że jak za 3 tygodnie skończą tam prace to niezwłocznie naprawią nam Polnych Kwiatów i Paprociową w Opypach. To co zrobiliśmy z Pawłem, to tak jak pisze Marek tylko prowizorka żeby przetrwać na czas objazdu wykładanej płytami ul. Gilewicza. Dziękuję też Markowi Zdunkiewiczowi za uwagi dotyczące Paprociowej. Zbyt rzadko jeżdźę tą ulicą. Proszę o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji spiętrzenia prac w PZD, Pozdrawiam .
Jurek Kopeć.


Witam,
Panie Jurku, minęły już trzy tygodnie. Nie widziałem dziś rano, aby toczyły się jakieś prace zgodnie z zapewnieniem, o którym Pan pisał.
Znowu niestety porobiły się dziury. Będziemy wdzięczni za informację i jak to powiedział Pan Starosta - "popychanie sprawy do przodu"...

Dziękuję i pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt cze 21, 2011 11:09 am

Marcin Kotlarczuk napisał(a):
Jerzy Kopeć napisał(a):Panie Marcinie.
W Powiatowym Zarządzie Dróg otrzymałem obietnicę, że jak za 3 tygodnie skończą tam prace to niezwłocznie naprawią nam Polnych Kwiatów i Paprociową w Opypach. To co zrobiliśmy z Pawłem, to tak jak pisze Marek tylko prowizorka żeby przetrwać na czas objazdu wykładanej płytami ul. Gilewicza. Dziękuję też Markowi Zdunkiewiczowi za uwagi dotyczące Paprociowej. Zbyt rzadko jeżdźę tą ulicą. Proszę o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji spiętrzenia prac w PZD, Pozdrawiam .
Jurek Kopeć.


Witam,
Panie Jurku, minęły już trzy tygodnie. Nie widziałem dziś rano, aby toczyły się jakieś prace zgodnie z zapewnieniem, o którym Pan pisał.
Znowu niestety porobiły się dziury. Będziemy wdzięczni za informację i jak to powiedział Pan Starosta - "popychanie sprawy do przodu"...

Dziękuję i pozdrawiam.


Witam,
Panie Jurku, czy coś wiadomo, ponawiam pytanie.
Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt cze 21, 2011 11:39 am

Witam,
jeszcze taka kwestia.... Zwracam się do Pani Sołtys, czy też Pani byłej Sołtys...
Na prywatnej stronie Opypskiego WordPress'u przeczytałem takie informacje dotyczące Ulicy Polnych Kwiatów. ( załączam zdjęcia )
Te wszystkie opisane punkty "protestu" są zgłoszone przez kilka osób, czy nie?
Kiedy i komu były zgłoszone te wszystkie punkty?
Czy to wszystko było w jakimś jednym piśmie, czy to Mieszkańcy każdy z osobna pisał a Pani GJD umieszczając na stronie po prostu zebrała to w całość?
W piśmie od Wojewody jest opisana tylko jedna sprawa i odpowiedź w tym temacie. Czy mamy rozumieć, że nie ma i nie było innych "zażaleń"???

Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź na powyższe.

Dziękuję i pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Następna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron