ULICA KWIATÓW POLNYCH

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Sołtys MWC » Śr cze 22, 2011 2:42 pm

Pytania do p. Grażyny należy zadawać @ a nie na forum ponieważ p. GJD tutaj nie zagląda. Z tego co wiem pisał już Pan do niej w sprawie tłucznia z Gilewicza i uzyskał odpowiedź - więc proszę spróbować jeszcze raz :)
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez krzysztofkornat » Śr cze 22, 2011 2:58 pm

Pani GJD zagląda i to po dziesięć razy dziennie. Świadczy o tym dublowanie informacji zamieszczanych na forum przez mieszkańców.
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr cze 22, 2011 4:42 pm

Sołtys MWC napisał(a):Pytania do p. Grażyny należy zadawać @ a nie na forum ponieważ p. GJD tutaj nie zagląda. Z tego co wiem pisał już Pan do niej w sprawie tłucznia z Gilewicza i uzyskał odpowiedź - więc proszę spróbować jeszcze raz :)


Tak, to prawda, pisałem wiele razy a 1odpowiedź dostałem teraz. Co do tłucznia zbieram odpowiedzi, potem je porównam.

Pani Maju, nadmienię tylko, że pytanie dotyczące opublikowanych do publicznej wiadomości punktów protestu było skierowane również do Pani.
Współpracowałyście Panie razem i współpracujecie teraz, wiec miałem nadzieję, że jak nie Pani Grażyna, to może Pani wie o tych protestach spisanych w jednym dokumencie i mogłaby Pani również odpisać. Droga, chociaż jedna ( czy to Polnej róży czy polnych kwiatów ) musi zostać jak najszybciej zrobiona, ponieważ są one jedynym połączeniem poprzez naszą Wieś z Milanówkiem, a w porach jesienno-zimowych są nie przejezdne.
Jeżeli jednak nie są znane Pani te wszystkie protesty i nie wiedziała Pani nic o nich lub nie spisywała wcześniej jako Pełniąca obowiązki Protokolantki, to ja taką odpowiedź i informację przyjmuję, wierząc, że jest prawdziwa.

Na razie w tym temacie tyle z mojej strony.

Dobrze, że Pani wróciła i jest z Panią już kontakt.
Pozostaje z poważaniem.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Łukasz Zemka » Śr cze 22, 2011 8:00 pm

Może chodzi o to, że uwagi odnoszą się do ul Paprociowej i Polnych Kwiatów, a obecnie sprawa dotyczy tylko Polnych Kwiatów (strzelam, bo nie wiem).
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt cze 24, 2011 11:13 am

Łukasz, nie wiem do czego odnoszą - odnosiły się te uwagi, dlatego pytałem...
Nie wydaje mi się, że tyczy się to Paprociowej, bo tam asfalt jest, dlatego tez napisałem w wątku o Polnych Kwiatów.
Co do samych protestów, to też jestem ciekawy, czy to poszczególne osoby pisały do Gminy i tam jest np. 50 pism od różnych ludzi, czy np, 50 pism pochodzących z jednego kierunku, a np. podpisanych przez dwie osoby. Po prostu czysta ciekawość.
Niby wszyscy chcą zrobić te wszystkie drogi, a nadal ich nie mamy.

Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Joanna Biegała » Pt cze 24, 2011 2:07 pm

Na spotkaniu konsultacyjnym p.Starosty z mieszkańcami przedstawiony był projekt zarówno ul.Polnych Kwiatów jak i ul.Paprociowej. Projekt obejmował poszerzenie jezdni do 6m , zrobienie chodnika i rowu wzdłuż tych dróg.
Na ul.Paprociowej jest asfalt tylko do Paprociowej Polany, a projekt obejmował drogę aż do Radoni.
Obecnie inwestycja została podzielona na 2 etapy.
Najpierw ma zostać wykonana ul.Polnych Kwiatów a potem dopiero ul.Paprociowa.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn lip 04, 2011 11:24 am

Witam,
Ostatnio, 30 czerwca 2011r. z racji tego, iż żadna odpowiedź nie trafiła do mnie, pozwoliłem sobie przypomnieć o Opypach w kolejnym mailu: Wklejam tekst:...

Witam,
Szanowni Państwo, minęło ponad dwa tygodnie, a żadna odpowiedź w tej sprawie nie przyszła. Jak mamy rozumieć ciszę z Waszej strony?
Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź i podjęcie działań, które doprowadzą w końcu do powstania tej drogi. My, Mieszkańcy Opyp mamy
dość braku zainteresowania i obiecanek bez pokrycia. Proszę, abyście zastanowili się nad zwołaniem nadzwyczajnego posiedzenia Rady Powiatu,
choćby dzisiaj w czwartek i podjęcie uchwały zmieniającej faktycznie budżet dla tej inwestycji drogi powiatowej Opypy-Milanówek 1504.
Przyznane wcześniej 5000 pln ( pięć tysięcy złotych ) uważam za pomyłkę i tego będę się trzymał. Nie wyobrażam sobie kolejnej zimy i wiosny w dziurach i błocie. Jest to przykra sprawa - wiem, ale czasami należy przyznać się do błędu, uderzyć się w pierś i wziąć ponownie sprawę na warsztat i racjonalnie porozmawiać i zdecydować o poprawie bezpieczeństwa i życia Nas Opypian.
Cytując KODEKS ETYCZNY RADNEGO POWIATU GRODZISKIEGO pamiętajcie proszę o tym...
Licząc na pozytywne rozpatrzenie i pilną odpowiedź w tym temacie
Pozostaję z poważaniem
Marcin Kotlarczuk

ART1 Radny Powiatu Grodziskiego pełniąc mandat Radnego kieruje się w pierwszej kolejności dobrem publicznym, które przedkłada nad interes swojego swojego Klubu Radnych.
ART3 Radny Powiatu Grodziskiego swą postawą życiową i zawodową uwiarygadnia w społeczności lokalnej ideę samorządu terytorialnego. Radny, jako przedstawiciel społeczności lokalnej przyjmuje na siebie odpowiedzialność za aktywizację mieszkańców Powiatu Grodziskiego oraz włączanie ich w życie publiczne.
ART6 Radny przekazuje mieszkańcom Powiatu Grodziskiego, jeśli wymaga tego sytuacja, informacje na temat działań samorządu powiatowego. Radny utrzymuje stały kontakt z mieszkańcami Powiatu Grodziskiego współpracując w szczególności z mediami oraz organizacjami pozarządowymi sprawach należących do domeny publicznej.
ART8 Radny dokłada starań by w żadnej sytuacji życia publicznego lub prywatnego nie narazić się na zarzut nielegalnego, nieetycznego lub niemoralnego zachowania.



W dniu dzisiejszym dostałem odpowiedź ze Starostwa. Osobiście będę wierzył, że sprawa pomimo wielu zagadek i problemów będzie posuwana do przodu. Chociaż powiem szczerze, to już bym chętnie odpowiedział na to oficjalne pismo.. No ale może poczekam na "ruchy" przedstawicieli wiejskich. Życzę tyle samo pozytywnej determinacji i prawdy, w celu osiągnięcia sukcesu, jakim będzie informowanie Mieszkańców, jak również ciągłe zabieganie w Gminie i Starostwie, aby ta droga w końcu powstała, pomimo mi.in. protestu Stowarzyszenia.


załączam pismo;

Obrazek

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Łukasz Zemka » Cz lip 14, 2011 9:06 pm

I znowu w WPR o Opypach :)
http://wiadomosci.wpr24.pl/mieszkancy_o ... _milanowka
Marcin, przyznaj się :)
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Łukasz Zemka » Cz lip 14, 2011 9:08 pm

Ps. Sorry, niedokładnie przeczytałem - nie musisz się przyznawać :P
Ps 2. Jeszcze tylko dodam, że, jak to się mówi na "demotywatorach" - jesteśmy na głównej :)
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz lip 14, 2011 10:59 pm

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
Przez Ciebie spaliła się niespodzianka. Gazeta wychodzi jutro, czyli piątek 15 lipca, a jak widać portal zamieścił wcześniej.
No cóż, tak, to znowu ja, znowu na tapecie, znowu "powaliłem trochę w klawiaturę". Fajnie, że również poprzez lokalne media, można pewne sprawy nagłaśniać. To jeszcze nie wszystko, machina powoli nabiera tempa...Widać, jak się chce i zależy, to można. Niestety dzisiaj znowu pada deszcz i ostatnie równanie i walcowanie znowu może nie dać zamierzonego efektu, ale grunt, że dzięki Gminie mamy w miarę normalne drogi ( z naciskiem na "w miarę' ).
Obrazek

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron