ULICA PAPROCIOWA

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

ULICA PAPROCIOWA

Postprzez marek zdunkiewicz » Wt maja 24, 2011 10:09 am

Nie wiem ale odnoszę wrażenie, że nikomu nie przeszkadza w jakim stanie znajduje się nawierzchnia ulicy Paprociowej po pamiętnej zimie,kiedy to ''jęzor lodowca'' zapanował na pewnym odcinku.
Niektórzy śmiało przypisywali sobie zasługi, ze to dzięki ich interwencji czyli Sołtys GJD oraz radnego Jerzego Kopcia oblodzenie zostało usunięte, a droga stała się przejezdna.
Dzisiaj mamy 24.05.2011 r. a w jakim stanie znajduje się nawierzchnia na tym odcinku,każdy widzi i wie.

Nie tak dawno bo 20.05.2011r. zwróciłem się do p.Jerzego Kopcia z prośbą o interwencję - ponizej treśc , ale do dnia dzisiejszego nie widzę odpowiedzi czy podjęte zostały odpowiednie działania.

cytuję:
Re: ULICA KWIATÓW POLNYCH

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt maja 20, 2011 7:36 pm
Za pośrednictwem forum kieruję zapytanie i prośbę o interwencję do p. Jerzego Kopcia

Z uwagi na funkcję jaką pan sprawuje wnioskuję ,aby jako Radny Powiatowy podjął pan natychmiastową interwencję w Rejonie Dróg Powiatowych w sprawie ulicy Kwiatów Polnych w Opypach. Myślę, że mandat którym obdarowali Pana mieszkańcy Opyp /również ja/ do czegoś zobowiązuje.
Ulica ta choc posiada 300 m asfaltu jest w opłakanym stanie,a dziury i wyrwy w asfalcie stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa zarówno dla ruchu kołowego jak i pieszego. Dotyczy wyrw w połowie tego odcinka jak i końcowego przy skręcie w ulicę Polnej Róży.
Dziwi mnie fakt ,że od stycznia po mojej interwencji u Kierownika p. Podleśnej i dorażnej naprawie nikt nie podjął działań, aby naprawic dziury które znów się pojawiły.
Czyżby nikomu nie przeszkadzały, a może lepiej udawac, że problemu nie ma bo tak jest wygodnie.
Niedawno jak wczoraj na zebraniu , słyszeliśmy jak to niektórzy zawsze zabiegali o poprawę życia mieszkańców.Pewnie tak teoretycznie,bo praktycznie to efektów zero.

Pozdrawiam
M.Z ''

Myślę, ze najwyższa pora, zając się tymi ulicami, aby odpowiednie służby w powiecie przystąpiły do ich naprawy , no chyba że nikomu to nie przeszkadza to niech tak zostanie, a wyrwy będą się powiększac przy kolejnych opadach deszczu.
Pozdrawiam
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICA PAPROCIOWA

Postprzez marek zdunkiewicz » Wt maja 24, 2011 11:29 am

Ulica Kwiatów Polnych jest już ''załatana''. Bardzo dziękuję panie Jurku za interwencję.
Nie jechałem dzisiaj ulicą Paprociową i nie wiem czy tam też zostały podjęte prace, ale myślę ,ze dzięki pana zaangażowaniu w problemy mieszkańców i ten problem będzie szybko załatwiony.
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICA PAPROCIOWA

Postprzez Jerzy Kopeć » N cze 05, 2011 9:31 pm

ul. Paprociowa połatana przez PZD
Załączniki
interpelacja Paprociowa i Polnych Kwiatów.mp3
odpowiedź Pana Starosty w sprawie budowy ul. Polnych Kwiatów
(2.19 MiB) Pobrane 471 razy
ul. Paprociowa.JPG
dziury na Paprociowej
DSC02731.JPG
Paprociowa
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron