działka gminna przy Polnej Róży

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Marzena Grzegrzółka » Pn cze 06, 2011 11:43 am

Pani Joanno czy uważa Pani ze wzięcie udziału w tym konkursie jest złą propozycja?Lokalizacja mozebyc na Paprociowej Polanie.Czy nie warto jest spróbować a może się uda?
Marzena Grzegrzółka
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 5:50 pm
Imię: Marzena

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn cze 06, 2011 12:42 pm

Witam,
szczerze powiedziawszy, to chętnie zgłosił bym swoją działkę w tym konkursie, tylko nie wiem, czy można...? Na pewno zmieściłbym plac zabaw.
Chętnie również udostępniłbym do zabawy innym dzieciom w okolicy, wtedy w ramach integracji większość dzieci i rodziców poznałaby się.
Z deklaracji Pań Sołtysek, na PP chcą zrobić jeszcze jedno boisko do siatkówki, a resztę już na Różanej Polanie na Ul. Polnej Róży, więc tam nie wiadomo, czy zmieściłby się jeszcze plac zabaw. Na PP już jest pełno zabawek i innych udogodnień, a po tej stronie Opyp nie ma jeszcze nic.
Kolejną sprawą jest odległość od większości mieszkańców z dziećmi. Powiedzmy sobie prawdę, tam nikt nie chodzi z dziećmi, bo 2 km to daleko, aby tam się dostać, tam jest dobre miejsce na spotkania. W moim przekonaniu należałoby zrobić coś po tej stronie Opyp.

Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez marek zdunkiewicz » Pn cze 06, 2011 5:21 pm

Jestem całkowicie za zgłoszeniem w tym konkursie. A dlaczego nie?
Jeszcze nie wiemy, że to nasze zgłoszenie wygra, a już rozważacie same złe strony.
Lokalizacja na ul. Polnej Róży jest jak najbardziej trafiona i jestem za tym , aby zgłosić ją do konkursu.
Póżniej będziemy się martwili co dalej.
A może regulamin tego konkursu zabrania takiej lokalizacji, a i wielkość działki nie odpowiada wymogom? Nigdzie nie mogłem się doczytać tego w regulaminie.
Pozdrawiam
M.Z
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Łukasz Zemka » Pn cze 06, 2011 8:03 pm

Również jestem za zgłoszeniem do konkursu.
Co do świetlicy/boiska to nie jestem pewien, czy Gminie się to uda zrealizować w tej pięciolatce :/
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pn cze 06, 2011 9:08 pm

Także i ja popieram pomysł zgłoszenia do tego konkursu. Zgadzam się z Panami Markiem i Łukaszem. Świetlica czy boisko, jak będą powstawały w takim tempie jak chociażby asfalt na Polnej Róży, to myślę, że do tego czasu nasze dzieci będą miały w tej części Opyp gdzie mile spędzić wypoczynek. Co prawda do finału bardzo daleko, ale trzeba próbować a potem się martwić.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Marzena Grzegrzółka » Pn cze 06, 2011 10:54 pm

Milo mi że pomysł sie podoba co .Uważam również że 2 boiska do koszykówki to raczej za duzo pozatym jeśli na Polnej Róży ma byc boisko wielofunkcyjne to po co robić boisko do siatkówki na Paprociowej Polanie.
Marzena Grzegrzółka
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 5:50 pm
Imię: Marzena

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn cze 06, 2011 10:57 pm

...a kto i w jaki sposób musiałby zgłosić chęć udziału tej działki do tego konkursu...? Przecież to jest wspaniały pomysł i szansa dla Opyp...
...no i jaka reklama Naszej Wsi...

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Marzena Grzegrzółka » Pn cze 06, 2011 11:08 pm

Niestety nie moge odczytać regulaminu a zgłosić musi Gmina,z tego co teraz doczytałam to na zgłoszenie jest już za póżno.
Marzena Grzegrzółka
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 5:50 pm
Imię: Marzena

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Joanna Biegała » Wt cze 07, 2011 9:19 am

Marzena Grzegrzółka napisał(a):Milo mi że pomysł sie podoba co .Uważam również że 2 boiska do koszykówki to raczej za duzo pozatym jeśli na Polnej Róży ma byc boisko wielofunkcyjne to po co robić boisko do siatkówki na Paprociowej Polanie.


Pani Marzeno dobrze, że Pani na ten temat napisała.
Chciałabym się spytać jak Państwo wolą, czy aby boisko do siatkówki powstało na Paprociowej Polanie czy na działce przy ul.Polnej Róży?
Przecież lokalizację ewentualnie jeszcze można zmienić - tylko trzeba byłoby przedstawić wolę mieszkańców p.Mai.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: działka gminna przy Polnej Róży

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt cze 07, 2011 11:40 am

Witam,

Oczywiście, że powinniśmy zrobic to po tej stronie OPYP na Różanej Polanie. Powtórzę po raz kolejny... :-)
Na PP już jest pełno zabawek i innych udogodnień, a po tej stronie Opyp nie ma jeszcze nic.

Kolejną sprawą jest odległość od większości mieszkańców z dziećmi. Powiedzmy sobie prawdę, tam nikt nie chodzi z dziećmi, bo 2 km to daleko, aby tam się dostać, tam jest dobre miejsce na spotkania. W moim przekonaniu należałoby zrobić coś po tej stronie Opyp i gorąco proszę o to samo

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron