Zebrania wiejskie

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Zebrania wiejskie

Postprzez Joanna Biegała » Śr wrz 14, 2011 11:11 am

Zamieszczam informację o najbliższym zebraniu wiejskim
Załączniki
zebrFS.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Marta Zemka » Śr wrz 14, 2011 1:50 pm

Czy nie znajdzie się jakieś miejsce pod dachem? Może być dość chłodno nie mówiąc o komarach....
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr wrz 14, 2011 9:00 pm

o 19 się zacznie, przed 20 już ciemno, wilgoć, komary i choroba gotowa. Ja też przyłączam się z prośbą o zmianę miejsca spotkania.
Proponuje remizę przy rondzie w Książenicach. Taka sama odległość z Opyp leżących pomiędzy Mazowiecką a Milanówkiem jest tu i na PP.
W każde z tych miejsc trzeba dojechać samochodem, bo przecież dojść na piechotę to z godzinę minimum trzeba iść, a co mieliby powiedzieć rodzice z dziećmi, albo z wózkami. Nierealne miejsce na dojść na piechotę na PP, dlatego tez nikt oprócz festynów tam nie chodzi. Remiza też daleko ale chociaż nie zmarźniemy i światło ciepło będzie. Pani Maju, ja również proszę o zmianę miejsca.
Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez maciek » Śr wrz 14, 2011 10:39 pm

Witam
O godzinie 19 bedzie juz zimno i bedzie milion komarów i chwile później bedzie ciemno ( bedą z nami dzieci), byc może komuś na tym zależy, by to tak było. Ale o to chyba nie nam mieszkańcom Opyp chodzi, wiec moze to zebranie zostanie zorganizowane w miejscu bardziej sprzyjajace mieszkańcom, w cieple ,bez komarów oraz oswietlone !!!!
Pozdrawiam
MMK
maciek
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 7:53 pm
Imię: marian

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez marek zdunkiewicz » Cz wrz 15, 2011 11:28 am

Popieram wypowiedzi mieszkańców co do zmiany miejsca zebrania wiejskiego.
Sala OSP w Książenicach jest odpowiednia dla tego typu ważnych zebrań .
Apeluję do p.Sołtys , aby postarała się i zmieniła miejsce naszego zebrania .
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz wrz 15, 2011 6:35 pm

Zdecydowanie popieram przeniesienie zebrania wiejskiego do Sali OSP w Książenicach.
Czytając forum, nie mam najmniejszej wątpliwości, że lokalizacja na Paprociowej Polanie została wybrana celowo, po to tylko, aby przyszło jak najmniej osób. Jeżeli na Radzie Sołeckiej odbyło się głosowanie a stosunek głosów był 5 do 2 za Różaną Polaną, to GJD i MWC zrobią wszystko, aby to zmienić, wiedząc doskonale, że to tylko mieszkańcy na zebraniu wiejskim mają decydujący głos.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie tzw. „osób przyjezdnych” z innych wsi, po to tylko, aby zrobić większą frekwencję i zagłosować za Paprociową Polaną.
Pani Maju, organizuje Pani festyny - super sprawa, ale wieś nie żyje tylko tym. Sprawa podziału funduszu sołeckiego, to naprawdę ważna decyzja. Powtarzam kolejny raz, niech w końcu samodzielnie bez podpowiadania podejmie Pani decyzję odnośnie zmiany miejsca zebrania.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Sołtys MWC » Cz wrz 15, 2011 10:07 pm

Max1966 napisał(a):Powtarzam kolejny raz, niech w końcu samodzielnie bez podpowiadania podejmie Pani decyzję odnośnie zmiany miejsca zebrania.

nawet nie mam zamiaru komentować ...
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz wrz 15, 2011 11:06 pm

Witam,
krótka ta Pani wypowiedź. Moje pytania dotyczące tego tematu, czy będzie zmiana miejsca, czy nie? Co raz mniej czasu do poniedziałku?

Poprosimy o odpowiedź.

Dziękuje i pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Sołtys MWC » Pt wrz 16, 2011 10:08 am

nie będę zmieniała miejsca, bo musiałabym zmieniać termin zebrania - zostanie za mało czasu, żeby przygotować wniosek do Burmistrza
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Marta Zemka » Pt wrz 16, 2011 10:48 am

czy będzie zatem możliwość głosowania przez pełnomocnika?
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Następna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości