Zebrania wiejskie

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr wrz 12, 2012 9:43 am

Na tablicach sołeckich przy Szyszkowej i przy skrzyżowaniu gilewicza i polnej róży ( nie wiem, czy na innych też ) pojawił sie plakat o zebraniu.
Nigdzie do teraz nie ma ogłoszenia, o forum mieszkańców wspominając. Celowe działanie, ale szkoda nerwów na komentowanie.
Nie wiesz, jak to jest...? jak było do tej pory..?
Im mniej osób wie, tym lepiej dla nich... Standard... no comments.

P.S>
do dnia dzisiejszego nadal nie ma zabranej niby do renowacji tablicy ogłoszeń ze skrzyżowania gilewicza i oliwkowej... Wstyd po prostu.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Śr wrz 12, 2012 10:32 am przez Marcin Kotlarczuk, łącznie edytowano 1 raz
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Joanna Biegała » Śr wrz 12, 2012 9:44 am

Dostałam mail'a od p.Sołtys powiadamiającego o zebraniu wiejskim. Termin i miejsce takie jak napisał p.Romek.
Szkoda, że p.Sołtys nie zamieściła informacji o zebraniu na forum, nie byłoby wówczas żadnych wątpliwości kiedy i gdzie ma się ono odbyć.
Na zebranie dobrze, gdyby przyszło jak najwięcej mieszkańców Opyp, którzy podjęliby decyzję w drodze głosowania o przeznaczeniu funduszu.
Zachęcam do informowania sąsiadów i znajomych o planowanym zebraniu.
Ponieważ na forum jest dyskusja o przeznaczeniu funduszu zachęcam też do informowania wszystkich o możliwości zapoznania się z propozycjami i napisania własnych propozycji w wątku "Fundusz sołecki"
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Zebrania wiejskie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr wrz 26, 2012 5:54 pm

Witam.
Delikatnie chciałem się zapytać, czy widział ktoś może protokół z Zebrania Wiejskiego, które odbyło się w dniu 18.09.2012r ? Jestem ciekawy jego treści.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości