Telefon/Internet

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Do którego operatora zapisałaś/eś się na usługę (lub używasz) -- Internet/Telefon

TPSA
8
47%
NETIA
3
18%
POLSAT
2
12%
Sferia
1
6%
GSM
2
12%
Inny
1
6%
 
Liczba głosów : 17

Re: Telefon/Internet

Postprzez Mariusz Jakubiak » Pt lis 26, 2010 2:20 pm

Nie wiem czy Netia przypadkiem nie buduje swoich linii. Może byłaby zainteresowana zbudowaniem jej u nas, jak nie TPSA. Może spróbować tam też złożyć podanie?
Mariusz Jakubiak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 9:42 am
Imię: Mariusz

Re: Telefon/Internet

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt lis 26, 2010 3:12 pm

Witam .
Właśnie złożyłem nasze wnioski w BOA w Pruszkowie.

Jeśli coś będę wiedział powiadomię Państwa.
Pozdrawiam
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Telefon/Internet

Postprzez Mariusz Jakubiak » Śr gru 08, 2010 12:30 pm

Dostałem SMS'a od nr 6400 następującej treści:
"Witaj. Przepraszamy ale obecnie z przyczyn technicznych realizacja zamówienia nr TEL.......420 nie jest możliwa. Więcej: salony sprzedaży TP lub 9393".
Czy ktoś inny także dostał podobnego SMS'a, czy tylko ja?
Czy to oznacza koniec marzeń o linii telefonicznej?
A może jednak Netia?
Mariusz Jakubiak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 9:42 am
Imię: Mariusz

Re: Telefon/Internet

Postprzez krzycytr » Śr gru 08, 2010 9:46 pm

dostalem identtycznego drugim razem jak skladalem podanie :)

pierwszy raz dostalem pisemna odpowiedz hehe

nie ma co nanich liczyc raczej w natspenej pieciolatce :)
ja juz zdecydowalem sie na netie wimax bo raczej innej perspektywy na naszej wsi nie widze :)
krzycytr
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:01 pm
Imię: Krzysiek

Re: Telefon/Internet

Postprzez marek zdunkiewicz » Cz gru 09, 2010 11:28 am

Aby rozwiać wątpliwości co do otrzymanych informacji drogą SMS z TP pragnę poinformować Państwa ,że rozmawiałem w dniu dzisiejszym z panią w inwestycjach TP. Treść cyt. - '' Witaj. Przepraszamy ale obecnie z przyczyn technicznych realizacja zamówienia nr TEL.......420 nie jest możliwa. Więcej: salony sprzedaży TP lub 9393". jest wysyłana automatycznie po wprowadzeniu wniosku do systemu.
Proszę się tym nie zrażać . Takie sms-y wysyłane są po złożeniu wniosku ,gdzie na dzień złożenia nie ma warunków technicznych przyłączenia nowego abonenta.
Nasze wnioski będą rozpatrzone w miesiącu luty -marzec ,kiedy w TP planuje się rozbudowę nowych linii. W tym terminie będę ponownie rozmawiał z pracownikiem TP ,chyba że coś wcześniej się zmieni to poinformuję wszystkich .
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Telefon/Internet

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz gru 09, 2010 3:51 pm

Witam,
Ja też dostałem takiego SMSa. W dniu wczorajszym rozmawialiśmy z sąsiadem i akurat przyjechało dwóch Panów Instalatorów z TP. Powiedzieli Dzieńdobry i dowidzenia niemalże od razu
i ze odpisują na WT z Instalacją negatywnie. Jedyna droga to taka przynajmniej dla nas do dwóch posesji, to sprawdzić, czy na gilewicza od skrzyżowania z Oliwkową do posesji Nowaków czyli numeru 50 jest słupek czy puszka na słupie i zeby sprawdzić czy sa wolne pary itp. To znaczy trzeba zamówić nowy WT z ADNOTACJĄ, że życzymy sobie przy WT być przy monterze i razem z Nim patrzeć itp. No więc nie pozostaje chyba nic innego, niż wydrukować ponownie te wnioski, wypełnić i zawieźć do BOKu TP i znowu czekać na kontakt od Nich. ....no cóż, życie.. :-)
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Telefon/Internet

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz gru 09, 2010 7:33 pm

Proponuję zastanowić się nad ofertą POLSATU. Załączam link, ja się juz zapisałem. Jeżeli rzeczywiście wejdzie LTE, a niedługo wejdzie, to TP możemy pomachać na dowidzenia na zawsze. Antena na dachu, modem na strychu, sieć WI-FI w całym domu i z zawrotną prędkością z możliwością podłączenia całego domowego sprzętu e.t.c. Cena konkurencyjna a nawet tańsza.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... rnet-4g.cp

Możemy być pewni również braku problemów z zasięgiem, gdyż w poniższym linku załączam mapkę, gdzie widać, że Nasza Wieś OPYPY znajduje się w bardzo dobrym obszarze działania :-)

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... zasiegu.cp

Zapisujmy się na tej stronie, wymagają podania Imienia, Nazwiska, Telefonu kontaktowego i adresu. Na stronie jest również informacja, że zapisanie się nie jest zobligowane w późniejszym terminie do podpisania wiążącej umowy. Poczytajcie. Bardzo dobrze, że to wszystko, tak dobrze się rozwija.

Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Telefon/Internet

Postprzez Dariusz Kuzma » Pt gru 10, 2010 3:19 pm

też otrzymałem SMS'a z TP...
Zapisałem się do Polsatu.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Telefon/Internet

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz gru 16, 2010 6:01 pm

dostałem teraz SMS'a, że mogę pójść do salonu TP i podpisać umowę. pójdę w sobotę.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Telefon/Internet

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt gru 17, 2010 5:06 pm

To jest właśnie ten internet, o którym rozmawialiśmy. Jakieś Wi-FI na innej częstotliwości. Telefon do Kierowniczki BOKu w Pruszkowie. Wydaje się być kompetentna, merytoryczna i aktywna jak widac poprzez te telefony do Nas. ( do mnie zadzwoniła wczoraj i przez około pół godziny rozmowy wytłumaczyła mi wszystko ) Pani Monika ( nazwiska nie pamiętam 0500027229 ). Jednakże na tą chwilę i tak Polsat Cyfrowy bije na głowę wszystko inne, gdyz na dzien dzisiejszy każdy z nas może już jutro mieć Internet WiFi z prędkośćią do 28MB/s. Ja jednak poczekam na LTE/4G jakoś w Pierwszym kwartale 2011 roku.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron