Energia elektryczna

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Energia elektryczna

Postprzez Piotr Karolak » N paź 24, 2010 11:27 am

Witam, sprawa chyba dotyczy wszystkich. Czy prawie codzienne braki prądu i nagminne wyłączanie go jest rzeczą normalną?
Może ktoś zna jeszcze taką miejscowość, w której zdarza się to równie często.
Na mojej bramie ktoś zamieścił ogłoszenie o ponownym wyłączeniu prądu 27 października od 9 do 15.
Może ktoś się orientuje czy to mieści się w jakichś normach, czy elektrownia nie nadużywa uprawnień.

Piotr Karolak
Piotr Karolak
Piotr Karolak
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:58 pm
Imię: Piotr

Re: Energia elektryczna

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn paź 25, 2010 10:45 am

Witam,
Panie Piotrze, wieś nasza się rozrasta, co raz to nowy dom się buduje, być może tu jest przyczyna. Jednakże tutaj można szukać odpowiedzi, czy też telefonicznie, czy też poprzez internet.
Przesyłam dane do zapoznania się. Pod tym linkiem jest zawsze informacja o planowych wyłączeniach. Jeżeli uważa Pan, że dane zawarte na stronie nie są zgodne z rzeczywistością, trzeba zadzwonić i po męsku porozmawiać z ZEWTem. Na szczęście z Opyp nie mamy za daleko do Grodziska do posterunku. Pozdrawiam.

Biuro Obsługi Klienta przy Posterunku Energetycznym w Grodzisku Mazowieckim:
ul. Nowa 19
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 0-22 738-23-75
Biuro Obsługi Klienta czynne w godzinach:
poniedziałek - piątek: 7.00 - 15.00

Informacje o planowanych wyłączeniach zamieszczone są na stronie spółki PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa -

http://www.warszawa.pgedystrybucja.pl/?pid=188


Planowo w/g strony w Opypach nie będzie prądu: 27.10.2010 r. Opypy, ul. Mazowiecka, Polnych Kwiatów, Paprociowa. 0003 Opypy Wieś 09.00-15.00
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Energia elektryczna

Postprzez Piotr Karolak » Śr paź 27, 2010 8:07 pm

Panie Marcinie, od znajomego elektryka dowiedziałem się, że przyłączenia domów robi się bezkolizyjnie, w ostateczności wyłączając kilka posesji na "chwilę".
Jeśli za bardzo dosadnie będę żądał poprawienia jakości usług to obawiam się o to, że zostanę pozbawiony dostaw prądu jeśli zapomnę zapłacić rachunek w terminie. Rejon energetyczny Pruszków słynie ze swojej niekompetencji i utrudniania ludziom życia a ciągłe grzebanie w transformatorach i wyłączanie prądu na pół dnia jest tego wynikiem.
Poprosiłem znajomego aby włączył się do tego postu i napisał od siebie kilka zdań.

Pozdrawiam
Piotr Karolak
Piotr Karolak
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:58 pm
Imię: Piotr


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości