Kontakt do Sołtysa

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Kontakt do Sołtysa

Postprzez Sołtys MWC » Śr kwi 18, 2012 8:23 am

Szanowni Państwo

Spełniając obietnicę wyborczą zalogowałam się na forum i w miarę możliwości na nim pisałam. Nadal będę tutaj zaglądać tylko z mniejszą częstotliwością.
Jeżeli oczekujecie Państwo odpowiedzi na nurtujące Mieszkańców pytania to proszę pisać na adres:
soltys@opypy.com.pl
Uprzejmie informuję, że na wiadomości zbiorowe nie będę odpowiadała.
Ogłoszenia będą zamieszczane na stronie www.opypy.com
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w tę sobotę.
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Kontakt do Sołtysa

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr kwi 18, 2012 10:19 am

Sołtys MWC napisał(a):Szanowni Państwo

Spełniając obietnicę wyborczą zalogowałam się na forum i w miarę możliwości na nim pisałam. Nadal będę tutaj zaglądać tylko z mniejszą częstotliwością.
Jeżeli oczekujecie Państwo odpowiedzi na nurtujące Mieszkańców pytania to proszę pisać na adres:
soltys@opypy.com.pl
Uprzejmie informuję, że na wiadomości zbiorowe nie będę odpowiadała.
Ogłoszenia będą zamieszczane na stronie http://www.opypy.com
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w tę sobotę.



Dzień dobry,
szanowna pani sołtys. Mam pytanie, co oznacza zwrot wiadomości zbiorowe? Ja osobiście nie piszę do pani maili z DW: do wszystkich.
Pytam na forum jako mieszkaniec, bo do tego służy publiczne forum na całym świecie. Co do ogłoszeń i ich zamieszczania, to czy ma pani pozwolenie w ingerencję kodu żródłowego w języku PHP na moderowanie strony Spółki Wodnej? Adres http://www.opypy.com nie jest stroną informacyjną sołectwa i nasuwa się pytanie, czy odpowiedzi na prywatne maile przesyłane do pani, będzie można umieszczać na stronie Spółki Wodnej Opypy?
Proszę o odpowiedź...
Dziękuję.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Kontakt do Sołtysa

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr kwi 18, 2012 4:00 pm

Pani Sołtys.
Mam pytanie odnośnie kontaktu z Panią i odpowiedzi na nurtujące mieszkańców problemy.
Czy wyraża Pani zgodę, aby każdy z mieszkańców zadających pytanie na prywatny e-mail do Pani, zarówno pytanie jak i odpowiedź mógł zamieścić na forum Opyp?
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Kontakt do Sołtysa

Postprzez Romuald Niedźwiedź » N maja 06, 2012 8:16 pm

Pani Sołtys.
Czekam już 3 tygodnie na odpowiedź odnośnie mojego pytania zamieszczonego we wcześniejszym poście. Mam do Pani bardzo dużo pytań. Chciałbym się podzielić odpowiedziami Pani, tutaj na forum, ale bez zgody nie mogę.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości