SIEĆ TELEINFORMATYCZNA ??

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

SIEĆ TELEINFORMATYCZNA ??

Postprzez krzycytr » Wt lis 02, 2010 1:47 pm

w grodzisku w kilku miejscach stoja wielkie reklamy o budowie w grodzisku wielkiej sieci teleinformatycznej - unia sposnorem jest - wiecie cos wiecej na ten temat??
krzycytr
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:01 pm
Imię: Krzysiek

Re: SIEĆ TELEINFORMATYCZNA ??

Postprzez Joanna Biegała » Wt lis 02, 2010 2:51 pm

Unia przyznała środki na budowę sieci teleinformatycznej w Grodzisku Maz., która połączy światłowodami wszystkie jednostki publiczne czyli Urząd Gminy, Starostwo, Komendę Policji, szpital...
Projekt unijny obejmuje też monitoring, zostanie zainstalowanych 15 kamer:
2 kamery na deptaku,
3 kamery w Parku Skarbków,
2 kamery na Stawach Goliana,
1 kamera przy basenie,
1 kamera przy stacji WKD Radońska
i na drogach wylotowych z miasta (ul.Królewska, ul.Nadarzyńska,ul.3 Maja, ....)
Planowane jest rozpoczęcie prac na wiosnę w przyszłym roku.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: SIEĆ TELEINFORMATYCZNA ??

Postprzez krzycytr » Wt lis 02, 2010 3:00 pm

" wszystkie jednostki publiczne" eeehhhh a juz myslalem ze moze do opyp dociagna jakis swiatlowodzik :)
krzycytr
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:01 pm
Imię: Krzysiek

Re: SIEĆ TELEINFORMATYCZNA ??

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt lis 05, 2010 2:05 am

Ciekaw jestem, czy "Paprociowe błota" też będą miały kamerę? Kto będzie utrzymywał ten "pseudo monitoring". ?
Mam nadzieję, że zrobimy wszystko na najbliższym spotkaniu zorganizowanym przez Panią Sołtys lub na naszą prośbę właśnie przez Burmistrza, której kadencja kończy się w I kwartale 2011 roku, aby zawetować przyznane Nam 20000 złotych i przeznaczyć je wspólnie jako mieszkańcy w uczciwej rozmowie i dyskusji na inne , bardziej Nam potrzebne cele, niż właśnie pchanie pieniędzy w błoto. ...A tak jeszcze kwoli informacji; do tej chwili brak odpowiedzi od Pani Sołtys na moje ( nasze) pytanie - JAKIEKOLWIEK - które zadałem mailowo na Jej adres mailowy dostępny na stonie www.grodzisk.pl opypy1@tlen.pl i na Naszym Forum. To już prawie miesiąc będzie. a może ktoś z Państwa dostał...?
To jest jakaś farsa.......
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości