Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez Piotr Karolak » Wt paź 23, 2012 10:58 pm

PS gratuluję monitoringu na Paprociowej polanie za jedyne 4000 złotych
Piotr Karolak
Piotr Karolak
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:58 pm
Imię: Piotr

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez Mariusz Jakubiak » Śr paź 24, 2012 1:48 pm

Mariusz Jakubiak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 9:42 am
Imię: Mariusz

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez krzysztofkornat » Pt paź 26, 2012 3:12 pm

Cytuję:
Maju,
Umieściłem produkty, które pokrywają się z rynkiem na którym jest promowany kalendarz.
A czy strona forum to coś 'wstydliwego' ?

Jestem też ciekaw ile zasponsorowało stowarzyszenie w kalendarz. Czy jest to tajne? (bo wg. statusu, to stowarzyszenie ma pieniądze ze składek)

A propos stowarzyszenia, to chciałem się zapisać, tylko odmówiono mi. Czy znajdzie się dwóch członków stowarzyszenia, którzy poprą mój wniosek? Kto należy do stowarzyszenia?
\
koniec cytatu.

Widać, ze nie każdy był godzien wstąpić do,, nieformalnej grupy''. Teraz możemy się domyślać jaki był tego powód.
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez irena świechowska » Pn paź 29, 2012 10:30 pm

Drodzy Państwo,jestem za konstruktywnym wyjaśnieniem sprawy do końca i to w obecności wszystkich,zainteresowanych mieszkańców Opyp, tych "za" i "przeciw" SNO, wierzę,że prawda zwycięży i będziemy funkcjonować w nieskonfliktowanej,pięknej,mojej rodzinnej wsi Opypy.
" A po burzy przychodzi zazwyczaj.... spokój."Pozdrawiam.
Członek Rady Sołeckiej,Irena Świechowska
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr paź 31, 2012 10:36 am

krzysztofkornat napisał(a):Cytuję:
Maju,
Umieściłem produkty, które pokrywają się z rynkiem na którym jest promowany kalendarz.
A czy strona forum to coś 'wstydliwego' ?

Jestem też ciekaw ile zasponsorowało stowarzyszenie w kalendarz. Czy jest to tajne? (bo wg. statusu, to stowarzyszenie ma pieniądze ze składek)

A propos stowarzyszenia, to chciałem się zapisać, tylko odmówiono mi. Czy znajdzie się dwóch członków stowarzyszenia, którzy poprą mój wniosek? Kto należy do stowarzyszenia?
\
koniec cytatu.

Widać, ze nie każdy był godzien wstąpić do,, nieformalnej grupy''. Teraz możemy się domyślać jaki był tego powód.


Panie Krzysztofie,
widzę z Pana opisu, że próbował Pan ale się nie udało. Kto Panu odmówił? Powiem szczerze, że i ja kiedyś myślałem o tym, ale dałem sobie spokój i chyba dobrze, że nie brałem udziału w tej "nieformalnej grupie".

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez krzysztofkornat » Śr paź 31, 2012 12:23 pm

Panie Marcinie, ja zacytowałem fragment wpisu Pana Dariusza, a dotyczył on problemu zapisania się do Stowarzyszenia.
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez Piotr Karolak » Śr paź 31, 2012 10:04 pm

Proponuję kolegom zapisanie się do Stowarzyszenia "Razem dla Opyp" tu nie powinno być problemów.
SNO już się chyba nie dźwignie sądząc po milczeniu zarządu.
Piotr Karolak
Piotr Karolak
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:58 pm
Imię: Piotr

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez Romuald Niedźwiedź » So lis 17, 2012 8:34 pm

W ostatnim listopadowym wydaniu miesięcznika Bogoria, znalazłem artykuł o Opypach oraz SNO.
Załączam scan tego artykułu.
Załączniki
Opypy blaski i cienie.jpg
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez Dariusz Kuzma » N lis 25, 2012 1:13 pm

Nie wiem, czy wszyscy się zapoznali z wydatkami SNO (a raczej z wydatkami mieszkańców), które przedstawiła p. Grażyna JD na swojej stronie internetowej:
http://www.opypy.com.pl/?page_id=92

Moim zdaniem rozliczenie jest bardzo szczegółowe i konkretne.
Nie znalazłem tam informacji o nakładzie kalendarza, oraz ceny za jaką był zbywany lub gdzie był rozdawany.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Stowarzyszenie "NASZE OPYPY"

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz lis 29, 2012 8:32 pm

A mi Darku, brakuje protokołu z liczenia tych zebranych pieniędzy, podpisanego przez co najmniej
3 osoby i zgody organu samorządowego na taką zbiórkę. Papier jest cierpliwy, wszystko przyjmie.
W najbliższych dniach, zrobię pełny opis jakie koszty i ile roboczogodzin włożyłem z rodziną w zagospodarowanie Różanej Polany.
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron