Pani Sołtys w TVP

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Pani Sołtys w TVP

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt lis 20, 2012 4:18 pm

Witam.

Wrzucam link z TVP, gdzie wystąpiła Pani Maja w programie rolniczym Tydzień.
W 1 części, program poświęcony funduszowi sołeckiemu. Wspomniane było nasze forum oraz osobiste zaangażowanie Pani Sołtys i mieszkańców. Warto obejrzeć aby wyrobić sobie zdanie.

http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/t ... 00/8941381

Pozdrawiam
Romek


P.S. Wrzucam ten wątek w sprawy samorządowe a nie lokalne, ponieważ warto aby, każdy przeglądający to forum obejrzał ten materiał.
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Pani Sołtys w TVP

Postprzez Jerzy Kopeć » Pt wrz 20, 2013 11:50 am

Kolejny sukces naszej pani sołtys.

http://www.grodzisk.pl/aktualnosci/pokaz/2442.html

Gratuluję. Jurek Kopeć z Opyp
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Pani Sołtys w TVP

Postprzez Jerzy Kopeć » Pt lis 21, 2014 12:13 am

foto ze strony obiektyw.info 11 listopada 2014 r uroczystości patriotyczne w Grodzisku, byłem tam widziałem

Wśród władz miasta i powiatu, w w otoczeniu Starosty, Wicestarostów, Burmistrza, Wiceburmistrzów, Przewodniczącego Rady Powiatu i jego zastępców, Przewodniczącej rady Miasta oraz Radnych miasta i powiatu nasza wspaniała Pani Sołtys Opyp Maja Winiarska Czajkowska. Jestem dumny z naszej Pani Sołtys, skromność i poczucie taktu to Jej wrodzone cechy. I żeby nie było, że emanuje ze mnie gorycz porażki :-) Wszystkim mnieszkańcom Opyp serdecznie dziękuję za poparcie w niedzielnych wyborach.

Jurek z Opyp
Załączniki
władze Grodziska.jpg
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Pani Sołtys w TVP

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt lis 21, 2014 4:35 pm

To przecież było jeszcze przed wyborami. Znając panią sołtys z wielu wystąpień i zamieszczanych w mediach fotografii ,starała się być wszędzie gdzie tylko się dało. Myślę, że przechodziła sobie obok tej uroczystości, zobaczyła, że stają włodarze do zdjęcia, to i ona stanęła. Lubi przecież być w centrum uwagi, przecież na siłę jej nie wygonią.
Niestety, nie mamy już radnych ani powiatu, ani gminy z naszej wsi. Pewnie długo już nie będziemy mieli. Wieś jest podzielona i pewnie zawsze startować będzie wielu kandydatów. To jest przecież siła demokracji. Ale czy tak powinno być? Szkoda tylko, że przez te ciernie pani GJD nie może dosięgnąć gwiazd (pisze tak na swoim profilu facebooka). Obawiam się, że tych cierni będzie w przyszłości jeszcze więcej a i pewnie gwiazdy się oddalą.
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości