Szkoła w Książenicach

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Szkoła w Książenicach

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pn maja 27, 2013 4:45 pm

Na stronie forum Książenic, znalazłem informację (link poniżej), która może być przydatna dla rodziców dzieci, które uczęszczają bądź będą uczęszczać do szkoły w Książenicach.

http://forum.ksiazenice.net/viewtopic.php?f=1&t=1467

Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Szkoła w Książenicach

Postprzez Joanna Biegała » Pn maja 27, 2013 8:53 pm

Rozmawiałam z p.vice-burmistrz Marią Grabowską i naczelnikiem oświaty p.Rajmundem Zalewskim w sprawie uczęszczania do świetlicy dzieci klas 4-6 z rejonu szkoły w Książenicach.
Przyznali mi rację, że musi zostać zapewniona opieka dzieciom dojeżdżającym autobusami, aby mogły chociaż czekać na świetlicy na przyjazd autobusu a także na zajęcia dodatkowe po lekcjach.
Jutro na zebraniu w szkole w Książenicach będą dokładnie omówione zasady korzystania ze świetlicy w Książenicach. Wszystkich rodziców zachęcam więc do aktywnego uczestnictwa.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Szkoła w Książenicach

Postprzez Joanna Biegała » Cz sie 22, 2013 6:35 pm

Rozpoczęcie remontu Szkoły Podstawowej nr 1 zostało przełożone na czerwiec 2014r.
Nie będą więc dzieci z tej szkoły dowożone do szkoły w Książenicach.
Wszystko wskazuje na to, że dzieci nie będą też dowożone w przyszłym roku szkolnym ponieważ
otwarcie wiaduktu nad torami PKP umożliwi dowożenie ich do Szkoły Podstawowej nr 4 w Łąkach.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron