Przygotowanie prelekcji-prezentacji do Prezydenta RP

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Przygotowanie prelekcji-prezentacji do Prezydenta RP

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pn maja 27, 2013 8:29 pm

Pani Joasiu, bardzo dobre zdjęcia Pani wkleiła w temacie „Wukadka”, i w związku z tym mam do Pani i do Was drodzy mieszkańcy pewną prośbę. Proszę, abyście, takie zdjęcia, gdzie w Opypach widzicie między innymi dziury, kałuże czy błoto, wklejali na forum i przesyłali do mnie, na adres podany poniżej, ze zgodą na ich udostępnienie i wykorzystanie. Teraz, wiele osób ma chociażby w telefonie aparat. Myślę, że podczas spaceru, przejażdżki, takie zdjęcia można wykonać. Proszę również pisać do mnie co Was wkurza w działaniach Pani Sołtys. Mam zamiar zrobić własną „prelekcję” z pełnym opisem jak to właściwie w Opypach jest i przesłać to wszystko do Prezydenta RP, mediów i prasy, nie pomijając magazynu rolniczego „Tydzień”. Chciałbym opisać dokładnie naszą(piszę naszą, ponieważ wypowiem się w imieniu wszystkich niezadowolonych, którzy do mnie napiszą) współpracę z Panią Sołtys, Panią Prezes Stowarzyszenia „Nasze Opypy”, Urzędem Gminy i Starostwem. Osoby, które mnie znają, wiedzą, że słów na wiatr nie rzucam. Myślę, że ta prelekcja, czy może prezentacja multimedialna, nie będzie wcale gorsza od tej, jaką zrobiły obie Panie. Całość postaram się zamieścić na forum. W mojej prezentacji i opisie, nie będzie jadu, ani nienawiści, a jedynie czyste i konkretne fakty.

Mam już dość tego lansowania się. Straciliśmy ponad 10 lat i nie mam zamiaru tracić kolejnych. Drogi, chodniki, oświetlenie, kanalizacja, świetlica, drożne rowy i odpływy (bez pisania skarg pani GJD), to priorytety jakich my mieszkańcy potrzebujemy. Czy tak ma wyglądać Najaktywniejsze Sołectwo w Najlepszej Gminie w Polsce?

Darku, nie proś już naszej Sołtys o ten protokół z zebrania Rady Sołeckiej. Ani Ty, ani ja, nie powinniśmy prosić, powinien być zamieszczony, praktycznie następnego dnia po zebraniu. Tak powinno to wyglądać. Wystarczy położyć na zebraniu komórkę czy dyktafon i to nagrać, a potem szybko przenieść najważniejsze punkty zebrania na papier, ot i cała filozofia.

To jest mój adres poczty:
brk1992@wp.pl

Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości