Wysypisko śmieci w Opypach

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Wysypisko śmieci w Opypach

Postprzez Romuald Niedźwiedź » N kwi 13, 2014 12:53 pm

Mimo wprowadzenia nowej ustawy śmieciowej, niektórzy mieszkańcy kochanego kraju za nic mają ekologię.
Poniżej zdjęcie z wysypiska śmieci jakie wczoraj znalazłem w lasku przy ul. Polnych Kwiatów w Opypach.
Załączniki
CAM00188.jpg
ul. Kwiatów Polnych
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Wysypisko śmieci w Opypach

Postprzez Jerzy Kopeć » Pn kwi 14, 2014 11:58 am

Dziś, tj. w poniedziałek 14-go kwietnia o godzinie 8 dzikie wysypisko w Opypach przy ul.Polnych Kwiatów zostało uprzątnięte za pieniądze podatników gminy Grodzisk Mazowiecki. To już trzecie uprzątnięte dzikie wysypisko przy tej ulicy w 2014 roku. Dziękuję Romkowi za wczorajszą informację.
Załączniki
znów brudno na Polnych Kwiatach.JPG
Polny Kwiat.JPG
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Wysypisko śmieci w Opypach

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt kwi 25, 2014 8:45 pm

Drogi Panie Jurku, albo mnie ktoś robi w balona, albo ciebie okłamano, że wysypisko śmieci na Polnych Kwiatów zostało uprzątnięte. W dniu dzisiejszym ok. godz. 19,30 zrobiłem ponownie zdjęcie tego śmietnika. Wystarczy porównać układ położenia worków z obu zdjęć, aby stwierdzić, że nic nie zostało uprzątnięte. Zwierzyna po prostu je porozciągała. Strasznie wkurza mnie, że wciska się mi ciemnotę.
Załączniki
CAM00195.jpg
Zdjęcie z dnia 25.04.2014r.
CAM00188.jpg
Zdjęcie z dnia 13.04.2014r.
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Wysypisko śmieci w Opypach

Postprzez Jerzy Kopeć » So kwi 26, 2014 3:18 pm

.
Załączniki
ul. Polnych Kwiatów.JPG
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Wysypisko śmieci w Opypach

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt maja 23, 2014 8:52 pm

Mimo, że ustawa śmieciowa już obowiązuje jakiś czas, to gołym okiem widać bałagan jaki panuje w jej egzekwowaniu. Najwyraźniej firma Hetman sobie z tym tematem nie radzi. W dniu 22 maja w harmonogramie wywozu odpadów jest zaznaczona zbiórka odpadów gabarytowych. Mieszkańcy po uprzednim zgłoszeniu wystawili takie odpady(nie ukrywam, że ja też) i co i nic. Czy nie lepiej zaznaczyć w tym harmonogramie, że zbiórka będzie od dnia przykładowo od 22 maja do np. 25 maja a pani przyjmująca takie zgłoszenie na wielkie gabaryty, zapisywałaby mieszkańca na konkretny dzień, a nie wszystkich na jeden. Teraz widok jest makabryczny. Tak samo jest ze śmieciami, po co wystawiać od 6 rano, jak zabierają ok. godz. 20 albo następnego dnia. Strasznie to kuleje.
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron