Mapy sołectwa

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Mapy sołectwa

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz cze 05, 2014 11:59 am

Pojawiły się mapy sołectwa Opyp.
Szkoda, że nie były skonsultowane przed produkcją.

Mi brakuje np.
1. kierunków geograficznych Świata
2. punktu w którym się znajduję
3. gdzie dojadę drogami - kierunki na miejscowości: Grodzisk, Siestrzeń, Książenice, Radonie, etc.
4. kierunku do WKD.
5. nie rozumiem rozróżnienia dróg kolorami. białe szutrowe, żółte asfalt?, gminne/powiatowe? płyty betonowe?
6. co oznacza grubsza fioletowa granica po prawej?
7. przydał by się jakiś daszek, żeby się nie lała woda - bo zaraz będą do wymiany..
8. trochę mamy za dużo białych plam, czy nie można było chociaż głównych dróg w sąsiednich miejscowościach umieścić?

Może można jeszcze na nich nadrukować coś..
Załączniki
2014-06-04 09.14.53.jpg
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Mapy sołectwa

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz cze 05, 2014 4:22 pm

Darku,
Ja powiem prostym językiem. To jest gniot, a nie mapa. Właśnie z kim to było konsultowane?
Mapy informacyjne miejscowości, wykonuje się przede wszystkim w większym formacie, w taki sposób, aby były czytelne z samochodu, bez zbytniego zamazywania.
Wklejam zdjęcie prawidłowo wykonanej mapy, które otrzymałem kiedyś od Pana Jurka Kopcia. Mam nadzieję, że się nie pogniewa jak je zamieszczę. To zdjęcie jest jego własnością.
W korespondencji jaką z Panem Jerzym prowadziłem, opisałem bardzo dokładnie, w jaki najprostszy sposób takie mapy się wykonuje, jaką metodą i naprawdę za małe pieniądze. Dodam tylko, że po scaleniu takiej mapy, można ją zamieścić np. na banerze. Zachowując kalkę mapy, można dokonywać poprawek, wpisów, rysunków itp. Podejrzewam, że przedstawiona na zdjęciu mapa była wykonana w sposób zbliżony lub nawet taki sam jak ja to opisałem.
Załączniki
Tablica.JPG
Zdjęcie z galerii Pana Jerzego Kopcia
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron