Wukadka

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Wt cze 25, 2013 7:46 pm

Panie Romku,
sytuacja z drogą do WKD jest fatalna co doskonale widać na filmiku, który Pan umieścił.

Napisałam dziś do Burmistrza Milanówka.
"Szanowny Panie Burmistrzu,
niestety naprawa ul.Łąkowej przy stacji WKD Brzózki nie wystarczyła na długo. Kilka dni po naprawie spadł deszcz i droga znów stała się ledwo przejezdna. Samochody grzęzną w błocie, a piesi nie mają szans aby przejść do kolejki suchą stopą.
Bardzo proszę o informację, kiedy droga zostanie naprawiona.
Dołączam zdjęcia zrobione wczoraj. Niestety dziś po nocnej burzy, sytuacja jest dużo gorsza.
Z poważaniem
Joanna Biegała"
Załączniki
wkd3.jpg
wkd2.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Marta Zemka » Śr cze 26, 2013 10:04 am

Dzisiaj rano zaryzykowałam i pojechałam Łąkową - ledwo przejechałam. Mam wrażenie, że jest gorzej niż było. Przed naprawą były dziury, ale było przynajmniej utwardzone. Teraz są i dziury i błoto - TRAGEDIA.
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Wukadka

Postprzez Dariusz Mastalerski » So cze 29, 2013 8:10 am

Jechałem wczoraj - naprawdę fatalnie, dużo błota, ciężko przejechać. Jest gorzej niż przed tym "pseudo remontem".
Dariusz Mastalerski
 
Posty: 68
Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 10:56 am
Imię: Dariusz

Re: Wukadka

Postprzez Romuald Niedźwiedź » So cze 29, 2013 10:51 am

Pani Marto, Panie Darku, naprawa tego odcinka polegała na tym, że równiarka drogowa ściągnęła nawierzchnię żużlową drogi w te istniejące wcześniej doły. Żądnego utwardzenia nie było, nie było również dosypania np. tłucznia w te poprzednie nierówności. Przyszedł deszcz i zrobiło się błoto. A co najciekawsze, zrobiono koryto z drogi, gdzie cała woda tam spływa. Za takie partactwo, osoby odpowiedzialne już dawno powinny ponieść konsekwencje. Pan burmistrz Milanówka ma to wszystko w głębokim poważaniu.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Wt lip 02, 2013 1:43 pm

Otrzymałam odpowiedź:
"Szanowna Pani,
Wykonawca dostał polecenie wykonania utwardzenia najgorszego odcinka ulicy Łąkowej, w terminie do 5.07.2013 roku zostanie wykonany przejazd.
Z poważaniem
z up. Burmistrza Miasta Milanówka
Andrzej Kaleta
Kierownik Referatu TOM
"
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt lip 05, 2013 3:25 pm

W imieniu własnym jak i osób mi znajomych jeżdżących ulicą Łąkową w Milanówku, chciałem Pani Joasi Biegały Naszej Radnej, serdecznie podziękować za interweniowanie w sprawie naprawienia i utwardzenia bardzo uciążliwego odcinka ulicy Łąkowej przy kolejce WKD. Dziękuję, także Burmistrzowi Milanówka oraz drogowcom, którzy stanęli na wysokości zadania i bardzo dokładnie przyłożyli się do tego utwardzenia. Jedzie się znakomicie. Podbudowa była z grubego tłucznia a potem z drobnego. Wszystko zostało zwałowane. Mam nadzieję, że nie będzie już tam nigdy basenu pełnego wody.

Załączam link do filmiku z poprawionej nawierzchni ul. Łąkowej.


http://www.youtube.com/watch?v=MXKru0rX ... e=youtu.be


Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Pn lip 08, 2013 2:06 pm

Dziękuję za podziękowania :)
Wysłałam mail'a z podziękowaniami do Burmistrza Milanówka
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pn lip 29, 2013 6:03 pm

Nie na długo cieszyłem się z dobrze utwardzonej drogi ul. Łąkowej przed kolejką WKD. Wracając dzisiaj zobaczyłem, że z uśmiechem na ustach, panowie prują tą ulicę jak się patrzy. Nie ważne, czy będzie tam gaz czy woda, ważne, że tylko w Polsce można tak robić. Za taką koordynację robót już dawno powinien ktoś siedzieć i to w więzieniu. Wydawane są lekką ręką społeczne pieniądze, a co tam, Polska to bogaty kraj. W pocie czoła, drogowcy utwardzili tą ulicę, naprawdę dobrze. A teraz, nie minął nawet miesiąc, wykopano rów pod przewód, ściągnięto łyżką koparki piach już zmieszany z tym tłuczniem i nawet go nie wałowano. Jedynie, utwardzenie polegało na jeździe kołem po tym zasypanym rowie. Jak to będzie dalej, ano zobaczymy. Do pierwszego deszczu. Będę się temu przyglądał. Zrobiłem filmik, ale go na razie nie wstawię, zobaczę finał tej budowy. Być może, przywiozą tłuczeń, zwałują dokładnie i będzie dobrze. A jeżeli nie, to najlepszym wyjściem będzie TVN 24 czy TVP.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Śr paź 30, 2013 10:21 am

Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadziła od dnia 24 października do dnia 14 grudnia 2013r. honorowanie w pociągach WKD na odcinku Grodzisk Maz. Radońska – Warszawa Śródmieście wszystkich biletów Kolei Mazowieckich, zgodnie z relacją na bilecie, w związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. http://www.obiektyw.info/index.php/arti ... /full/5308
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Pt wrz 19, 2014 2:08 pm

Złożyłam pismo w sprawie dofinansowania odcinka ul.Łąkowej w Milanówku.
Pod pismem podpisały się 42 osoby, większość w trakcie ostatniego zebrania wiejskiego.
Skanując pismo zakryłam podpisy ze względu na ochronę danych osobowych.
Wszyscy, którzy korzystają ze stacji WKD Brzózki oraz osoby, które jeżdżą ul.Łąkową
nie trzeba przekonywać jak ważne jest utwardzenie tej drogi.
Jakie problemy są z przejechaniem widać też w postach w tym wątku.
Naprawy, które dokonywał Milanówek niestety wystarczały na krótko.
Załączniki
WKDdojazd.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron