Wukadka

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Wt mar 19, 2013 3:34 pm

Zmiana rozkładu jazdy WKD od 14 kwietnia
http://www.wkd.com.pl/index.php/pl/news/full/156
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Śr maja 08, 2013 9:45 am

Niestety znów jest problem z dojściem/dojazdem do stacji WKD Brzózki.
Napisałam do Burmistrza Milanówka:

"Szanowny Panie Burmistrzu,
zgłaszam bardzo zły stan ul.Łąkowej w pobliżu stacji WKD Brzózki.
Po wczorajszym deszczu 2 kałuże są tak wielkie, że zajmują prawie całą szerokość drogi. Droga jest pofałdowana z licznymi dziurami co powoduje utrudnienia zarówno w dojściu jak i dojechaniu do stacji WKD. Kilkaset osób dziennie korzysta ze stacji "Brzózki" aby dojechać do szkoły lub pracy. Bardzo proszę o pilną interwencję.
Joanna Biegała"


Dziś otrzymałam odpowiedź na pytanie:

"Szanowna Pani,
Wysypanie tłuczniem ulicy Łąkowej nastąpi w terminie do 15.05.2013 roku."
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz maja 23, 2013 5:39 pm

Początkowo myślałem, że to tylko burmistrz Grodziska nie dotrzymuje obietnicy, ale widzę, że i burmistrz Milanówka idzie w jego ślady. Pani Joasiu, dzisiaj wracałem z pracy od strony ulicy Łąkowej, niestety poprawa nawierzchni ulicy skończyła się na torach kolejki WKD, od strony Milanówka. Widocznie granice miasta się przesunęły. Największe dziury i doły jak były tak i są, niestety po naszej stronie Opyp.
Pozdrawiam
Romek
Ostatnio edytowano Pt maja 24, 2013 3:07 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Pt maja 24, 2013 12:33 pm

Kilka dni temu napisałam do burmistrza Milanówka:
"Szanowny Panie Burmistrzu,
bardzo dziękuję za interwencję po moim zgłoszeniu i wysypanie tłuczniem ul. Łąkowej od torów WKD w stronę ul.Kazimierzowskiej. Bardzo proszę o wysypanie tłuczniem również ul.Łąkowej od stacji WKD w drugą stronę, ponieważ właśnie tam jest bardzo zły stan drogi co utrudnia dojście/dojechanie do stacji pasażerom WKD oraz dotarcie do posesji okolicznym mieszkańcom.
Joanna Biegała
"
Niestety nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Pn maja 27, 2013 10:38 am

Dziś zrobiłam kilka zdjęć jak wygląda dojazd do stacji WKD Brzózki.
Ponownie napisałam do Burmistrza Milanówka dołączając te zdjęcia.
Także napisałam do WKD, Objectywu oraz Kuriera Południowego.
Mam nadzieję, że nareszcie tą drogę naprawią.
Dojazd do stacji WKD w takim stanie....
Załączniki
znak.JPG
stacja.JPG
kałuża.JPG
droga.JPG
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez marek zdunkiewicz » Pn maja 27, 2013 10:43 am

Tak właśnie wyglądają Opypy. Praktycznie każda ulica jest w takim stanie jak ta przedstawiona przez Asię.
Czy tak powinno być ?
Czy ktoś się tym w końcu zainteresuje i drogi w Opypach będą wyglądały inaczej ?
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Wt maja 28, 2013 12:22 pm

Otrzymałam odpowiedź:
"Szanowna Pani,
Drogi naprawiane są materiałami, z których już zostały wcześniej wykonane, ma to szczególne znaczenie przy ich bieżącym utrzymaniu i równaniu. Odcinek, o którym Pan wspomina jest wykonany z technologii żużlowej i w takiej formie ma zostać poprawiony. Wykonawca dostał polecenie poprawy wspomnianego odcinka jezdni. Naprawa powinna nastąpić w 23 tygodniu kalendarzowym.

Z poważaniem
z up. Burmistrza Miasta Milanówka
Andrzej Kaleta - Kierownik Referatu TOM
"

23 tydzień roku to 3-9 czerwca.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Marta Zemka » Wt cze 04, 2013 2:50 pm

Czy w sprawie naprawy drogi coś się dzieje? Mamy już oczekiwany długo 23 tydzień i co? dziury coraz większe .... poważnie zastanawiam się nad kupnem amfibii
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Wukadka

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr cze 05, 2013 7:50 pm

I wszystko jasne.
Pani Marto, tak wygląda na dzień dzisiejszy część ul. Łąkowej, zapomnianej przez władze Milanówka.
(link do filmiku poniżej)
Nieoficjalnie mieszkańcy domyślają się, że osoby odpowiedzialne za taki stan ulicy, przeznaczyli ją na hodowlę ryb Panga. Jest to hodowla unikalna na skalę światową. Podobno ryba ta lubi właśnie takie błoto. Myślę, że doczekamy się olbrzymich okazów.
A teraz na poważnie.
Odpowiedź jaką uzyskała Pani Joasia od Pana Andrzeja Kalety Kierownika Referatu TOM, nadaje się do żartu roku. Czyli tak, tam gdzie była kiedyś tzw. żużlówka, to pod żadnym pozorem nie można sypać tłucznia, bo była wykonana w tzw. „technologii żużlowej”, trzymając się tego rozumowania, to tam gdzie na ulicach był piach, to tylko trzeba sypać piach. Panie Andrzeju, proszę nie wciskać ludziom kitu. Muszę jednak przyznać, że gdy dowie się o takiej technologii utrzymania ulic, nasz burmistrz, to wszystkie kłopoty spadną mu z głowy.


http://www.youtube.com/watch?v=Ssvjvm5ZHHI

Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Wukadka

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pn cze 24, 2013 9:45 pm

W gazecie Kurier Południowy, ukazał się artykuł o dojeździe do przystanku WKD Brzózki.
Brzózki.jpg


Pani Joasiu, dziękuję za interwencję. Kilka dni temu, ten odcinek naprawiali, a jak naprawili to poniżej link do krótkiego filmiku. Po prostu znowu jest to samo.

http://www.youtube.com/watch?v=iyW9PklHqmc

Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron