Wukadka

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Re: Wukadka

Postprzez Łukasz Zemka » Cz cze 16, 2011 5:58 pm

Pani Joasiu, Panie Jurku.
Poniewaz jak na razie WKD olalo moje zapytanie o rozwoj, to mam prosbe, czy Panstwo mogli się zwrocic z takim zapytaniem bardziej oficjalnie. Szczerze mowiac, to na stronie chwala się jakie to chyba w zeszlym roku podpisano wspaniale porozumienie na swiadczenie uslug przewozowych na 15 lat oraz jaka kwota z tego wynika, natomiast zakladka nt rozwoju jest bardzo uboga w informacje. Prosba o wystosowanie oficjalnego pisma, a jeżeli nie bedzie to mozliwe z pozycji Radnego, to moze w takim razie spobujemy jako Solectwo. A tak swoja szosa to pisze to z pociagu KM, chociaż wolalbym z WKD (nowe wukadki chociaż beda mialy klime, mam nadzieje :) ).
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Pt cze 17, 2011 1:07 pm

Złożyłam pismo do prezesa zarządu WKD.
Załączniki
wkd.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Łukasz Zemka » Pt cze 17, 2011 1:37 pm

Super,
dziękuję Pani Joanno za pismo.
Miejmy nadzieję, że Zarząd WKD w niedługim czasie ma zamiar się za ten drugi tor zabrać.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Wukadka

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn cze 27, 2011 4:08 pm

Witam,
na stronie Portalu WPR ukazał się artykuł o WKD. Znowu Remont ;-( Szkoda, że na stronie samej WKDki nie ma żadnej wzmianki.
Jeżeli to prawda, to został miesiąc do rozpoczęcia remontu. Wydaje mi się, że to ten mostem pomiędzy Pruszków WKD a Tworkami.
Jak w poprzednich latach remontowali przy AL. Jerozolimskich, to info było z dwa lub trzy miesiące wcześniej. No cóż -WKD po prostu.

http://wiadomosci.wpr24.pl/wkd_remont_mostu_nad_utrata_w_wakacje

Komentarze są ciekawe, a co do pisma Pani Joasi, to rozumiem, że nie ma jeszcze odpowiedzi od Pana Dymeckiego czy Kuleszy...?

heh

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Wukadka

Postprzez Łukasz Zemka » Pt lip 01, 2011 11:03 pm

Jeśli chodzi o odpowiedź, to prawdę mówiąc troszkę ze strony WKD jest bezczelne - ja zapytanie wysłałem 8 czerwca i nie dostałem żadnej odpowiedzi, od Pisma Pani Joasi minęły dwa tygodnie i też cisza. Prawdę mówiąc lepiej gdyby chociaż odpisali, że "nie chce im się z nami gadać", niż po prostu olać.
Poza tym bardzo dziwnym jest brak jakiejkolwiek informacji o remoncie mostku nad Utratą (oprócz oczywiście artykułu w WPR.
Na pocieszenie tylko dodam, że Koleje Mazowieckie też sobie żyją własnym życiem - dzisiaj np. ponad godzinę stałem na Dw. Zachodnim, bo już znudziły mi się zagadki pt. który pociąg pojedzie wcześniej. A pociąg do Grodziska sobie grzecznie stał, ponieważ nie było kierownika pociągu (zdezerterował, poszedł na browar, czy go w kibelku przycisnęło ?). Oczywiście nikt o tym nie informował, no bo po co.
Już nie wiem, co gorsze - WKD czy KM. Niby WKD jeździ, ale jazda dużo wspólnego z wygodą nie ma...
Ostatnio edytowano Pt lip 22, 2011 6:59 pm przez Łukasz Zemka, łącznie edytowano 1 raz
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Wukadka

Postprzez Jerzy Kopeć » So lip 02, 2011 7:49 pm

a może po prostu grzecznie zapytać o to Członka Rady Nadzorczej Spółki Pana Grzegorza Benedykcińskiego
http://www.wkd.com.pl/index.php/pl/article_constant/116
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Wukadka

Postprzez Łukasz Zemka » Pn lip 04, 2011 4:53 pm

Panie Jurku,
już o tym myślałem, ale stwierdziłem, że nie będę Pana Burmistrza atakował sprawami związanymi z WKD. Ale jeżeli nie pojawi się żadna odpowiedź na pismo Pani Joanny, to pewnie trzeba będzie.
WKD ma jedną wielką zaletę - nie jest powiązana ze spółkami typu PKP, PLK, Polskie Dworce (czy jak to się nazywa) - chociaż w ostatnim przypadku musi współpracować, chociażby w zakresie Dw. Zachodniego. I dzięki temu jest jednym z bardziej pewnych środków transportu, niestety na dzień dzisiejszy trochę powolnym i rzadko jeżdżącym. Szkoda trochę i dlatego trzeba chyba przypominać co jakiś czas Zarządowi WKD, że czas na realizację od dawna odkładanych inwestycji.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Wukadka

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt lip 05, 2011 12:39 am

Witam,
już wiadomo, dlaczego nie odpisują i nie zamieszczają informacji na swojej stronie www.wkd.com.pl
Nikt się nie zgłosił się do przetargu, :-) Zamieszczone zdjęcie oczywiście z nową, non stop psująca się PESĄ - masakra.
Polecam komentarze...

http://wiadomosci.wpr24.pl/wkd_brak_chetnych_do_remontu

Obrazek

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Wukadka

Postprzez Joanna Biegała » Pt wrz 09, 2011 4:27 pm

Otrzymałam odpowiedź na pismo w sprawie budowy drugiego toru kolejki WKD.
Załączniki
wkd-odp.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wukadka

Postprzez Łukasz Zemka » Pt wrz 09, 2011 10:46 pm

No cóż, pozostaje nam czekać, trochę jeszcze czasu upłynie. Teraz mam nadzieję, że chociaż powstanie, wspomniany w odpowiedzi na mojego mail'a, parking P&R w Podkowie. Drugi tor to na razie sfera marzeń, chociaż marzy mi się w godzinach szczytu coś takiego jak jest w KM (rano w Brwinowie pociągi o 7, 7.06, 7.12 - normalnie bajka). Jeszcze tylko jakieś bardziej nowoczesne składy i mniej awarii i byłaby bajka
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości