ULICA PAPROCIOWA

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

ULICA PAPROCIOWA

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt gru 10, 2010 3:49 pm

W jakim stanie jest w chwili obecnej ulica Paprociowa wiedzą wszyscy jej mieszkańcy oraz zmotoryzowani ,którzy z niej korzystają. Płynąca woda zamarza i tworzą się koleiny nie do przejechania ,a co dopiero do przejścia.
Właśnie wróciłem od Starosty Grodziskiego na ręce którego złożyłem pismo / w załączeniu/.
Ale najpierw pozwoliłem sobie interweniować w Urzędzie Gminy.Interwencja ze strony p.Burmistrz Grabowskiej przyniosła pozytywne efekty w postaci koparki,która zgarnia w tej chwili warstwę lodu i i błota pośniegowego.
Myślę ,ze dorażnie problem będzie rozwiązany,ale czy na tyle skutecznie aby nie było takiej sytuacji jak dzisiaj?
Bardzo proszę mieszkańców i osoby korzystające z tej ulicy o wypowiedzi co do stanu tej ulicy.
Załączniki
paprociowa.jpg
paprociowa.jpg (66.74 KiB) Przeglądane 7977 razy
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICA PAPROCIOWA

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt gru 10, 2010 5:23 pm

hmmm. jakie to wszystko przykre, że to sami mieszkańcy muszą błagać, pisać pisma, przypominać się o możliwość dojazdu, przejazdu e.t.c. Pani Sołtys informuje na swojej stronie w AKTUALNOŚCIACH, że:
Aktualności
ODŚNIEŻANIE
W sprawie odśnieżania dróg gminnych kontaktujemy się bezpośrednio z ZGK tel. 22 755 51 97.

Znaczy się,rzeczywiście chyba sami musimy dzwonić i błagać. Najważniejsze Panie Marku, że po Pana interwencjach coś się dzieje <ok> A na "plac zabaw" można dojechać, czy nie bardzo... :-)
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: ULICA PAPROCIOWA

Postprzez Piotr Karolak » Pt gru 10, 2010 7:13 pm

Witam, to dziwne Panie Marku, że po Pańskiej interwencji na innej stronie internetowej pojawiła się informacja o zaangażowaniu w tą sprawę innych osób.
Przypisywanie sobie interwencji przez Panią Jałgos jest nieuczciwe ale to już chyba nie pierwszy raz. Chciałbym wiedzieć czy ma na to jakiekolwiek potwierdzenie, czy ktoś w gminie zaświadczy o interwencji Pana Kopcia.
Strona, którą administruje Pani Jałgos służy praktycznie do jej kampanii i celów prywatnych a nie społecznych a gdzie są inni kandydaci, czy nie powinni się tam znaleźć i zaprezentować przed wyborami, dlaczego nie można wysyłać komentarzy.
Strasznie bezpieczne narzędzie do manipulowania informacją....

PK
Ostatnio edytowano So gru 11, 2010 3:21 pm przez Piotr Karolak, łącznie edytowano 1 raz
Piotr Karolak
Piotr Karolak
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:58 pm
Imię: Piotr

Re: ULICA PAPROCIOWA

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt gru 10, 2010 7:30 pm

No cóż - powiedzenie że ,, dzieci mają kilku ojców '' się sprawdza. Tak jest i w tym przypadku.

Pragnę poinformować Państwa ,że w czasie mojej interwencji u pani Burmistrz Grabowskiej ZWiK przeprowadził badanie,które wykazało ,że wodociąg biegnący ulicą Paprociową jest nie naruszony. Nie wiem czy jest to właściwa odpowiedż .Woda płynie i to ostro. Czy to woda powierzchniowa z pól?
W dniu dzisiejszym była komisja ze Starostwa która miała zweryfikować przyczynę takiego stanu.
Zobaczymy co dalej.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek


Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości