Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Sołtys MWC » Pn cze 27, 2011 10:15 am

Szanowni Państwo
Czy ktoś z Mieszkańców użyczyłby na festyn namiot ogrodowy ze ściankami?
Służyłby za przebieralnię dla dziewczyn z tańca brzucha - stanąłby między sceną a lasem.
W przeciwnym razie sprawa mi się nieco komplikuje, bo dziewczyny przebierałyby się u mnie w domu i potem trzeba by je przetransportować na Paprociową Polanę.
Liczę na pozytywny odzew :)
tel. 530-720-535
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt cze 28, 2011 3:45 pm

Panie Darku, toż to przecież „Derby” Opyp. Zapewne oglądał Pan w telewizorni nie jeden mecz takich derbów.”Legii z Polonią, Widzewa z ŁKS czy Wisły z Cracovią”. Dla kibiców to podwyższone ryzyko. Trzeba by było wynająć jakąś firmę ochroniarską, karetkę itp. Później jak dojdzie co do czego, to zamkną nam Paprociową Polanę i imprezy będą się odbywały bez publiczności. Zapewne widzi Pan na forum, że wieś jest podzielona.
Pozdrawiam
Romek.
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt cze 28, 2011 4:04 pm

Max1966 napisał(a):Panie Darku, toż to przecież „Derby” Opyp. Zapewne oglądał Pan w telewizorni nie jeden mecz takich derbów.”Legii z Polonią, Widzewa z ŁKS czy Wisły z Cracovią”. Dla kibiców to podwyższone ryzyko. Trzeba by było wynająć jakąś firmę ochroniarską, karetkę itp. Później jak dojdzie co do czego, to zamkną nam Paprociową Polanę i imprezy będą się odbywały bez publiczności. Zapewne widzi Pan na forum, że wieś jest podzielona.
Pozdrawiam
Romek.


Panie Romku,
pozwolę przypomnieć post na temat regulaminu Paprociowej Polany. viewtopic.php?f=2&t=37&p=1028&hilit=regulamin#p1028
Także wydaje mi się, że w razie jakiś problemów czy nieprzestrzegania regulaminu, Mieszkańcy mogą zadzwonić do Straży Miejskiej lub ZGK na Sportową w Grodzisku i zgłosić zagrożenie.


Regulamin Paprociowej Polany nie pozwala Nam się tam spotykać niestety :-( , ponieważ w jednym z punktów regulaminu jest zapis: "ZABRANIA SIĘ W SZCZEGÓLNOŚCI KORZYSTANIA Z PLACU ZABAW DO CELÓW INNYCH, NIŻ KORZYSTANIE Z ZAINSTALOWANYCH URZĄDZEŃ ZABAWOWYCH". Także żadne ognisko, czy inne spotkania nie wchodzą w rachubę...... :-(

Ostatnio nawet przyjechała straż pożarna i gasiła ogień, tłumiąc pozostawione bez jakiejkolwiek opieki (dzień przed porządkowaniem Opyp) czy nadzoru ognisko..... Szkoda, aby tak wspaniały plac zabaw i najchętniej odwiedzane miejsce przez Mieszkańców Opyp zdewastować i zaniedbać. Na szczęście czuwa nad tym ZGK w Grodzisku i wszelkie jakiekolwiek nieprzestrzeganie regulaminu musimy tam zgłaszać dla dobra Nas Wszystkich.
Proponuje również nie zbliżać się za bardzo do boiska jako obserwator. W poprzednim roku na "dzień dobry", jeden z Mieszkańców dostał z całej siły piłką w okulary. Krew się polała. Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie jakieś zabezpieczenie.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Łukasz Zemka » Wt cze 28, 2011 4:12 pm

Krótko i na temat:
Marcin, to już jest nudne z tym regulaminem.
Moje pytanie brzmi tak: czy cała Paprociowa Polana to plac zabaw, czy plac zabaw to część Paprociowej Polany i tylko tej części dotyczy regulamin ?
Pytam bo nie wiem, ale to może rozwiąże Twoje zastrzeżenia.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Sołtys MWC » Wt cze 28, 2011 4:32 pm

regulamin dotyczy korzystania z placu zabaw (zabawek) a nie z całego terenu Paprociowej Polany, która jest cyt. : "Miejscem integracji i rekreacji mieszkańców" a nie jednym wielkim placem zabaw.
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Łukasz Zemka » Wt cze 28, 2011 5:26 pm

Tak przypuszczalem i dlatego takie pytanie zadalem. Czy mozemy już zamknac temat Paprociowej Polany? Nie bardzo widze, do czego ma on prowadzic...
A tak przy okazji, żeby było jasne, to nie jestem jakims tam zagorzalym fane PP - po prostu dla mnie jest ona za daleko i tyle.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Dariusz Kuzma » Wt cze 28, 2011 5:36 pm

wracam jeszcze do podziału wsi, może to i dobrze... (w pewnym sensie)
może będzie mecz właśnie ciekawszy jak będą dwie przeciwstawne drużyny.
dobry żarcik? :-)

zapraszam jeszcze chętnych na zawodników.

Może ktoś by zrobił szarfy lub zafundował jakieś koszulki?
Chyba, że weźmiemy spray i będziemy znaczyć zawodników. :)
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez irena świechowska » Wt cze 28, 2011 8:49 pm

Witam,szarfy przywiozę ze szkoły.Ciekawe tylko czy to będzie "TEN" rozmiar....-:)zobaczymy!
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez irena świechowska » Śr cze 29, 2011 12:42 am

Wszystkim zaangażowanym w przygotownia naszej,lokalnej imprezy życzę zdrowego dystansu do krytyki,do wyrażanych tu czasami opinii o podziale wsi,które bardzo mnie żenują.
Skoro dowolność sądów i opinii jest naszym przywilejem to czyńmy to na tzw poziomie.
Wieś nie dzieli się na użytkowników forum i jego przeciwników,na ludzi mieszkających tu od wielu pokoleń i tych,którzy tu znależli od niedawna swoje piękne miejsce na ziemi.
W ucieczce od zurbanizowanego świata,od społecznej,aglomeracyjnej anonimowości zatracamy często świadomość,że społeczność wiejska charakteryzuje się swoimi,tradycyjnymi wartościami.Są to piękne wartości,które warto w sobie pielęgnować.
Mam tu na myśli więzi sąsiedzkie,wynikającą z nich troskę o drugiego człowieka,wzajemną pomoc i wsparcie.I wspólne działania na rzecz rozwoju całej społeczności,bez niepotrzebnych konfliktów i uprzedzeń.
Moim skromnym zdaniem prowincja oraz uprzedzenia istnieją jedynie w naszych umysłach.
Dlatego z wielkim szacunkiem traktuję tych wszystkich mieszkańców naszej wsi,którzy są ponad wszelkimi podziałami i angażują się z wielką energią w działania, a nie krytykę z jedynie słusznym,własnym monopolem na mądrość.
Do zobaczenia na naszej,pięknej ,opypskiej Paprociowej Polanie.Jestem pewna,że za kilka lat mieszkańcy Opyp górnych nie będą narzekać,że na Różaną Polanę mają za daleko...Chociaż,kto wie?
Pozdrawiam,irena
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena

Re: Festyn na Paprociowej Polanie 2 lipca

Postprzez Michał Sobolewski » Cz cze 30, 2011 7:01 pm

A o której godzinie gramy ten mecz bo nie wiem?
Michał Sobolewski
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pt paź 22, 2010 1:29 pm
Imię: Michał

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron