Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.09.11

Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.09.11

Postprzez Sołtys MWC » Wt wrz 06, 2011 12:24 pm

Pragnę serdecznie zaprosić na Pierwsze Powiatowe Zawody Strzeleckie, które odbędą się już w tą niedzielę 11 września na Paprociowej Polanie. W programie między innymi:
strzelanie do tarcz z karabinu pneumatycznego
strzelanie dynamiczne
strzelanie z pistoletu, rewolweru i karabinu pneumatycznego na stanowiskach stylizowanych na Dziki Zachód
rzut podkową
strzelnica laserowa
plansze do zdjęć
ognisko

Na zwycięzców czekają nagrody!! Udział w zawodach jest bezpłatny - przyjść może każdy, także osoby nie mające żadnego doświadczenia z bronią.


Serdecznie zapraszam

Maja Winiarska-Czajkowska, Sołtys wsi Opypy
Fundacja Ochrony Prawnej - Inicjatyw Społecznych OPIS
Strzelnica Pneumatyczna MCK w Milanówku
Stowarzyszenie Nasze Opypy
Załączniki
zawody strzeleckie A3.pdf
Plakat
(87.38 KiB) Pobrane 648 razy
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt wrz 06, 2011 2:29 pm

heh :-)
akurat termin pasuje do strzelania i rocznica nie w kij dmuchał :-) 09/11/2001
O której godzinie czasu OPYP zaczyna się ta impreza?

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez krzysztofkornat » Cz wrz 08, 2011 1:16 pm

Nie wiedziałem, że nasza P.Sołtys tak ładnie reklamuje PP. Szkoda, że tylko to.
http://wiadomosci.wpr24.pl/zawody_strzeleckie

Super komentarze. Właściwy obraz .Właśnie zastanawia mnie ta sprawa z bezpieczeństwem i czy na placu zabaw można organizować takie zawody. A co z bezpieczeństwem? Co ze zwierzyną leśną ? Czy ktoś się nad tym zastanawiał ?
Nie omieszkam zapytać panów policjantów -czy można organizować takie zawody i jakie warunki trzeba spełnić, aby mogły się odbyć.

K.K.
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz wrz 08, 2011 5:06 pm

Pani Maju,
Od jakiego wieku dzieci będą mogły brać udział w tych zawodach?
No i oczywiście czy w ogóle będą mogły brać..

No i może dwa słowa o nagrodach, jakie będą?

Pozdrawiam,
Darek
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez Agnieszka Czechowska » Cz wrz 08, 2011 5:10 pm

Witam,

bardzo mi przykro, że niektórzy postanowili prać brudy w lokalnej prasie. To nie najlepiej świadczy o nas, mieszkańcach Opyp. Jestem przekonana, że osoby czytające portal nie będą się zastanawiać kto jest "dobry" a kto "zły" tylko pomyślą, że w naszej wsi mieszkańcy nie potrafią żyć w zgodzie.
Nie wiem kto pisał takie posty na portalu, nie chcę nikogo obrzucać insynuacjami. Jeśli był to ktoś z naszego forum, sugerowałabym autorowi zastanowić się komu takie wpisy służą? Bo w moim uznaniu służą jedynie władzom z Grodziska. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do aktywności sołtysa czy rady to przecież można wysłać maila albo zadzwonić, a nie robić wstyd na cały region.

Natomiast bardzo cieszę, że w Opypach odbędą się zawody. To świetna promocja dla naszej wioski. Na 99% pojawię się w sobotę na Paprociowej Polanie :) Gratuluję organizatorom świetnego pomysłu!

Pozdrawiam,
Agnieszka Czechowska
Agnieszka Czechowska
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt lis 12, 2010 11:28 am
Imię: Agnieszka

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez Łukasz Zemka » Cz wrz 08, 2011 5:32 pm

Tak się tylko wtrace... Pani Agnieszko, w sobote chyba nie ma sensu przychodzic, bo na PP bedzie mozna najwyzej zapoznac się blizej z komarami. A co do wypowiedzi Pana Krzysztofa i komentarzy na WPR, to zal d.e sciska. Soltys na temat wyboru drog do "asfaltowania" ma "taka sile przebicia" w Gminie, że szkoda gadac - w tym temacie to raczej burmistrz jest adresatem narzekan, placzu, irytacji itp. itd.
Co do samych zawodow - jaki znowu plac zabaw ? PP nie jest placem zabaw. Plac zabaw to czesc PP. Poza tym to chyba fajnie, że się cos dzieje we wsi, no ale lepiej w sumie ponarzekac... I tym jakze optymistycznym akcentem zakoncze swoje wypociny, bo mnie zal dopadl i cos scisnal.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz wrz 08, 2011 5:47 pm

tak to jest na portalach, gdzie anonimowość jest dozwolona...
ja zachęcam do imiennych wypowiedzi - są dużo bardziej wartościowe.

powiem: anonimowość w sieci - NIE !

a odnośnie działań we wsi - to nie tylko sołtys jest od organizacji - weźmy się sami.
np. takie Książenice tam działają bardzo intensywnie. można się chyba też przyłączyć.
http://razem.ksiazenice.net/

ps. fajne mają hasło 'Zróbmy Coś razem'
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez Antonina Dębska » Cz wrz 08, 2011 9:46 pm

Niesamowicie przykre jest to że niektórzy zawsze będą niezadowoleni. Dla nich każdy powód do narzekań będzie dobry. Może przed napisaniem komentarzy niektórzy powinni spokojnie pomyśleć co im to da. Gwarantuję że podszywanie się pode mnie moją Mamę czy Maję Winiarską - Czajkowską nie przyniesie nic dobrego, my też nie omieszkamy zapytać policjantów czy autor/autorzy komentarzy są bezkarni. Ja nie podszywam się pod nikogo. Nazywam się Antonina Dębska mam 14 lat, jestem córką GJD. Żałuję że na taką szczerość nie stać : ANTON I NY, DJG i WMC. Nie mam wątpliwości że autorem/autorami tych komentarzy są tchórze. Którzy wykorzystując anonimowość w internecie obrzucają innych błotem. Zupełnie nie zgadzam się z postem P. Kornata. Jeżeli uważa Pan te komentarze za super to widać że preferuje Pan kłamstwa . Te komentarze nie dotykają już tylko i wyłącznie mojej Mamy i Pani Mai, teraz dotykają i mnie. Ile zawiści musi posiadać autor żeby już nawet nie krytykować obecnej i poprzedniej władzy ale i ich bliskich. Wstyd mi że mam takich sąsiadów. Te komentarze dają mi do zrozumienia że broniąc raz swojej Mamy - najbliższą mi osobę, zostałam nowym celem kłamstw, drwin i kpin. Zły to ptak co własne gniazdo kale - najtrafniejsze określenie mieszkańców którzy napisali komentarz na stronie WPR.
Z zawodów bardzo się cieszę. Strzelnica która to organizuje znajduje się w Milanówku niedaleko mojej szkoły. Wiele moich kolegów i koleżanek korzysta z niej. W mojej szkole wiszą plakaty informujące o tym wydarzeniu. Wiem że w innych szkołach też. Od tygodnia wyjaśniam jak dojechać na PP znajomym z Milanówka. Ekipa OpypyTV oczywiście stawi się w pełnym składzie i zda relację z tego wydarzenia. :)
Pozdrawiam,
Antonina Dębska
Antonina Dębska
 
Posty: 10
Dołączył(a): N cze 26, 2011 9:45 pm
Imię: Antonina

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez krzysztofkornat » Pt wrz 09, 2011 9:07 am

Co do mojej wypowiedzi. ,,Super komentarze'' - miałem na myśli ich złe znaczenie. Co do zawodów jetem za , ale czy wymogi bezpieczeństwa zezwalają na tego typu imprezy na naszej P.Polanie ?
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof

Re: Powiatowe Zawody Strzeleckie na Paprociowej Polanie 11.0

Postprzez Joanna Biegała » Pt wrz 09, 2011 12:31 pm

Gratuluję pomysłu zorganizowania zawodów strzeleckich na PP.
Chętnie wezmę w nich udział i spróbuję postrzelać.

Dariusz Kuzma napisał(a):
http://razem.ksiazenice.net/

ps. fajne mają hasło 'Zróbmy Coś razem'


Zajrzałam na powyższą stronę i jestem pod wrażeniem.
Panie Darku, może warto byłoby założyć osobny wątek, w którym moglibyśmy spisywać własne pomysły, dzięki czemu udałoby się i nam stworzyć podobny projekt. Wiem, że jestem z natury optymistką, ale jeśli się nie spróbuje...

Cytat z ich strony:
"Książenice. Sąsiedzi Sąsiadom to projekt realizowany przez nieformalną grupę mieszkańców Książenic, która pod nazwą Zróbmy Coś Razem oraz we współpracy z Fundacją Miasto Ogród Książenice wystąpiła do Fundacji Europa i My o dofinansowanie zajęć i warsztatów dla mieszkańców. Nasz projekt został pozytywnie oceniony i w ramach tej edycji Działaj Lokalnie otrzymaliśmy najwyższą z możliwych dotację w wysokości 6 000 złotych.

Głównym celem projektu jest integracja społeczna i poznanie najbliższej okolicy (historia i topografia), promocja aktywnego rodzinnego wypoczynku przy uwzględnieniu podstawowych zasad bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju naszej miejscowości."
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Następna strona

Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości