Różana Polana

Re: Różana Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » N wrz 09, 2012 2:30 pm

Witam
Działka gminna przeznaczona dla Mieszkańców pod plac zabaw, świetlicę wiejską i boisko wielofunkcyjne wygląda zjawiskowo. Wielkie dzięki. Jest nie do Poznania.
Czysto, skoszone, nie ma chwastów, wszystko wygrabione, drewno poukładane. Dzisiaj parę mam i ja też byliśmy bardzo mile zaskoczeni.
Ja oczywiście zapisuję się do pomocy. Daj znać proszę kiedy...

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Różana Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt wrz 11, 2012 1:55 am

Witam,

uprzejmie informuję wszystkich Mieszkańcow, że na RÓŻANĄ POLANĘ przy Ul. Polnej Róży zostały przywiezione profesjonalne bramki do gry w piłkę nożną. Również dzisiaj przed południem jeden z naszych Sąsiadów, Pan Sławek Czubaszyński był uprzejmy wykosić trawę, która porastała miejsce przeznaczone właśnie pod to boisko. Po południu grupa zaangażowanych sasiadów jak zwykle pełna energii i zapału postanowiła profesjonalnie wymierzyć, ustawić bramki i zabezpieczyć je, aby każdy, kto przyjdzie pograć, mógł czuć sie bezpiecznie. Następnie skoszona wcześniej trawa została wygrabiona na całej działce i ułożona w kopy ( małe ), gdyż jeden z sąsiadów być może zabierze to siano dla zwierząt.

Poniżej zdjęcia.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Wielkie podziękowania kierujemy do STOWARZYSZENIA EUROPA I MY - DZIAŁAJ LOKALNIE, bez którego nie byłoby to możliwe.

Powyższe Stowarzyszenie i Mieszkańcy Opyp juz po raz kolejny zrobili coś wspólnie dla Naszych dzieci, jak również dla Nas samych.
Mam tu na myśli oczywiście TURNIEJ SIATKÓWKI, który to rownież odbywa się na RÓŻANEJ POLANIE w Opypach, na Działce, którą to
właśnie GMINA GRODZISK MAZOWIECKI zakupiła dla Mieszkańców Naszej Wsi OPYPY. Dużo już pracy za Nami, ale i dużo przed Nami.

Boisko zostanie jeszcze przed zimą splantowane, zdjęty humus, wyrównane w poziomie i zostanie posiana trawa tak,
aby po zimie, kiedy ustąpią śniegi i zacznie wszystko sie budzić do życia, móc zacząć spędzać z dziećmi wspaniały czas na świeżym powietrzu.

Korzystając z okazji pragnę serdecznie namówić wszystkich, aby jeszcze w tym roku przeznaczyć Fundusz Sołecki na RÓŻANĄ POLANĘ,
aby to miejsce jeszcze bardziej tętniło życiem i cieszyło NAS - Dorosłych, ale przede wszystkim NASZE DZIECI, bo to przecież WSZYSTKO DLA NICH...

Jeszcze raz dziękuję za wspólną pomoc sąsiedzką, darowizny na RóżANĄ POLANĘ i dobre słowo.


Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Różana Polana

Postprzez marek zdunkiewicz » Wt wrz 11, 2012 9:15 am

Jeśli chodzi o siatki do bramek to są zdemontowane i są w moim posiadaniu.
Jeżeli ktoś z mieszkańców chciałby pograć w piłkę nożną z wykorzystaniem siatek, to proszę o kontakt ze mną.
Marek Zdunkiewicz
602630682
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt wrz 11, 2012 11:12 pm

Panie Danielu,
W imieniu własnym jak i mieszkańców, którzy przyczyniają się do upiększania Różanej Polany we wsi Opypy, pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu za podarowane nam bramki do piłki nożnej. Wiem, że Stowarzyszenie Europa i My wspiera bardzo różne inicjatywy. Między innymi, już za kilka dni w ramach właśnie takiej inicjatywy „ Działaj Lokalnie” przy wsparciu oczywiście Stowarzyszenia Europa i My rozegrany zostanie finał turnieju piłki siatkowej, połączony z grillem, dobrą zabawą (mam taką nadzieję)oraz wręczaniem nagród zwycięskim drużynom. Tak jak słusznie Pan zauważył, fundusz sołecki w pewnym stopniu pomaga nam w części potrzeb jakie mamy co do zagospodarowania Różanej Polany. To właśnie tutaj widzimy miejsce, gdzie mogą spotkać się dzieci, młodzież i dorośli. Jest to działka usytuowana w bardzo dobrym położeniu. Dlatego otrzymane od Pana bramki, to kolejny krok, aby Różana Polana tętniła życiem. W dowód podziękowania, chcemy wykonać stosowne tabliczki z odpowiednią treścią (skonsultujemy treść z Panem) aby były one namacalnym dowodem naszej współpracy na teraz i w przyszłości.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.
Romuald Niedźwiedź
Jeden z organizatorów turnieju piłki siatkowej
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt wrz 11, 2012 11:12 pm

Witam.
Marku i Marcinie, bardzo Wam dziękuję za błyskawiczną decyzję i organizację transportu bramek ze Stadionu Narodowego na naszą Różaną Polanę. Wiem, że to nie było takie proste a w szczególności załatwienie odpowiedniego samochodu do ich transportu.
Również dziękuję Pani Agnieszce Jakubiak za wytyczenie miejsca postawienia tych bramek oraz grabienie skoszonej trawy, mojej żonie Bogusi za grabienie trawy, Sławkowi Czybaczyńskiemu za skoszenie trawy na boisku, Markowi Zdunkiewiczowi za kopanie i zalewanie dołków pod kotwy mocujące bramki , Marcinowi Kotlarczukowi za przywóz cementu, wody, grabienie skoszonej trawy oraz mojemu synowi Karolowi za wszystkie prace z wiązane z Różaną Polaną.
Mam cichą nadzieję, że nasza Różana Polana będzie coraz to piękniejsza.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Łukasz Zemka » Śr wrz 12, 2012 12:14 am

Max1966 napisał(a):Witam.
Marku i Marcinie, bardzo Wam dziękuję za błyskawiczną decyzję i organizację transportu bramek ze Stadionu Narodowego na naszą Różaną Polanę. Wiem, że to nie było takie proste a w szczególności załatwienie odpowiedniego samochodu do ich transportu.

Super, że się Marcinowi udało. Marcin trochę mnie ubiegł, bo również chciałem już organizować transport.
Ale chwała Marcinowi za to - pytanko - po ile zrzuta ?

Max1966 napisał(a):Również dziękuję Pani Agnieszce Jakubiak za wytyczenie miejsca postawienia tych bramek oraz grabienie skoszonej trawy, mojej żonie Bogusi za grabienie trawy, Sławkowi Czybaczyńskiemu za skoszenie trawy na boisku, Markowi Zdunkiewiczowi za kopanie i zalewanie dołków pod kotwy mocujące bramki , Marcinowi Kotlarczukowi za przywóz cementu, wody, grabienie skoszonej trawy oraz mojemu synowi Karolowi za wszystkie prace z wiązane z Różaną Polaną.
Mam cichą nadzieję, że nasza Różana Polana będzie coraz to piękniejsza.
Pozdrawiam
Romek


Byłem dzisiaj wieczorem, jak wracałem z pracy, niestety było już ciemno i nie udało mi się zrobić fajnych fotek - pozwolicie, że skorzystam z Waszych i wrzucę na opypy.info

A swoją szosą - kawał świetnej roboty - jestem pod dużym wrażeniem wszystkich wykonanych prac.
Chylę czoła przed Wami wszystkimi, bo Różana Polana wygląda świetnie.

Tak przy okazji - namiot na imprezę skompletowałem - działa i w sobotę rozstawię.
Jutro rozwieszę plakaty - macie pomysły gdzie ?
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Różana Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr wrz 12, 2012 9:35 am

Dzięki za miłe słowa i zaangażowanie.
Co do Namiotu-świetna sprawa- będziemy mieli w razie deszczu schronienie. Rozstawić będzie go można gdzieś może pod brzózkami pomiędzy boiskiem do piłki, boiskiem do siatkówki a grillem i ogniskiem.

Co do zrzuty to proszę o i ilość chętnych osób, wtedy podzielimy. Transport kosztował 300 PLN, więc miło będzie, w szczególności, że może nie na raz sztuka.

Kto chętny niech zadzwoni do mnie lub napisze na forum...

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Różana Polana

Postprzez Joanna Biegała » Śr wrz 12, 2012 11:02 am

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania boiska do piłki nożnej na Różanej Polanie ( przywiezienie i zamontowanie bramek, skoszenie i wygrabienie trawy) w imieniu swoim i mojego syna Stasia ( 11 lat ), który bardzo lubi grać w nogę.
We wsi sporo jest chłopców małych i dużych, a także dorosłych, którzy chętnie skorzystają z boiska i pograją w piłkę nożną.
Proszę mnie uwzględnić przy podziale kosztów za transport.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr wrz 12, 2012 7:03 pm

Łukasz, proszę wieszaj te plakaty na tablicach ogłoszeń naszego sołectwa. Tam i tak, wiszą przeważnie reklamy firm. A patrząc co się dzieje z tymi tablicami to może już niedługo wszystkie pójdą do renowacji. Zależy ile ich masz, jedna może być na Różanej (na słupie).
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt wrz 14, 2012 1:39 pm

Dzień dobry.
Zgodnie z obietnicą, wspólnie z synem Karolem, wykonaliśmy kosz na śmieci, pomalowany drewnochronem mahoń 4-ro krotnie.
W środku jest worek na papier do segregacji odpadów. Postawiliśmy go na Różanej Polanie, nieopodal grilla w linii brzózek.
Zamieszczam fotkę.
Pozdrawiam
Romek
Załączniki
2012-09-14 12.41.19.jpg
Kosz z materiału jaki pozostał z ogrodzenia placu zabaw
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron