Różana Polana

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pn paź 28, 2013 7:14 pm

Chciałem się dowiedzieć, czy ziemia z betonem, gruzem i kamieniami, która wysypana jest na boisku do piłki nożnej, to jest to o czym Pani Sołtys mówiła na zebraniu wiejskim w dniu 6 września tego roku. Jeżeli tak ma wyglądać wyrównanie boiska, to gratuluję pomysłu.
Załączniki
CAM00132.jpg
CAM00131.jpg
CAM00129.jpg
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez marek zdunkiewicz » Wt paź 29, 2013 10:43 am

Wygląda na to, że boisko będzie bardziej utwardzone niż nasze drogi.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Różana Polana

Postprzez Dariusz Kuzma » Wt paź 29, 2013 2:47 pm

proponuję wziąć grabki i wygrabić kamienie.
dwa w jednym, i ziemia i gruz na drogi.

(żart)

wg. p. Sołtys, gmina to zabierze z powrotem, jest to nieporozumienie.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 525
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » N sty 26, 2014 3:40 pm

Niestety, pewnie i w tym roku nie ogłoszą przetargu na budowę świetlicy w naszej wsi. Ten zaszczyt spotkał Kozerki, gratulacje dla nich.

http://www.bip.grodzisk.pl/#Y2xpY2tNZW5 ... k4NiwxLDAp
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Łukasz Zemka » Pn sty 27, 2014 1:14 pm

A tak przy okazji...
Przy starej szkole w Książenicach stoją i niszczeją różne zabawki.
Pytanie przede wszystkim do Pani Joanny - może dałoby się je "przytulić" ?
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz lut 27, 2014 10:15 pm

W dniu dzisiejszym zwróciłem się do Pani Sołtys o interwencję w sprawie wyrównania boiska do piłki nożnej. Podczas zebrania wiejskiego dotyczącego podziału funduszu sołeckiego w ubiegłym roku, Pani Sołtys stwierdziła, że ma załatwione z Gminą wyrównanie tego boiska. Tak jednak się nie stało. Nie wiadomo, też z jakiego powodu na tym boisku znajdują się zwały ziemi, gruzu i kamieni. Miało to być uprzątnięte. Jeżeli tam można tak sobie zwalać co się podoba, to ja mam trochę pobitych pustaków i popiołu, może ja też wysypię?
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr mar 12, 2014 9:06 am

Niestety, Pani Sołtys jest bardzo zajęta promowaniem wlasnej osoby. Ciągłe wyjazdy na spotkania sołtysów czy promowanie funduszu soleckiego nie pozwalają na zajęcie się sprawami wsi. Nie uzyskałem do dnia dzisiejszego informacji odnośnie wyrównania boiska czy zabrania wysypanego gruzu na tym boisku. Nie mam, także informacji dlaczego nie są zamontowane mapy wsi. Podobno ma być jakieś zebranie wiejskie w marcu, ale przy tak napiętym kalendarzu spotkań Pani Sołtys, nie wiem czy dojdzie do tego zebrania.
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr lip 16, 2014 7:23 pm

Na Różanej Polanie została postawiona wiata drewniana.
Mam związku z tym pytanie do Pani sołtys lub kogoś z członków rady sołeckiej, czy nie stoi ona na miejscu przeznaczonym pod świetlicę wiejską?
Pamiętam doskonale zebranie wiejskie, gdzie jedna z pań bardzo żarliwie broniła miejsca pod świetlicę, twierdząc, że nie można postawić w pobliżu żadnej zabawki z uwagi na wjeżdżające samochody z materiałem budowlanym. Czy teraz to się zmieniło? Czy wtedy trzeba było znaleźć pretekst, aby nie przeznaczać funduszu sołeckiego na te zabawki?
Dlaczego, kiedy chcieliśmy sami wybudować prawie w tym samym miejscu „ChatkęTrolla” wg. bardzo profesjonalnego planu jego budowy, Pani sołtys nie zgodziła się na budowę twierdząc, że będzie zbierała się tam śmietanka podejrzanego elementu do picia piwa i trunków wysokoprocentowych. A może nie wolno było budować, bo to nie pomysł Pani sołtys?
Czy w tej wiacie , nie można tego robić? Będę pierwszy, który wypije tam piwo i coś mocniejszego.
Pozdrawiam
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt sie 22, 2014 2:45 pm

W dniu dzisiejszym zrobiłem kilka fotek, jak nasza pani Sołtys dba o Różaną Polanę. Ja bym się ze wstydu spalił.
Pani Maju, przecież tam nie było żadnej konserwacji. Nie potrafi pani zorganizować trochę farby, kilka osób aby to doprowadzić do porządku?
Mam nadzieję, że przed zebraniem wiejskim zachowa pani twarz.
Załączniki
CAM00291.jpg
I widok od strony altanki.
CAM00289.jpg
Tak wygląda boisko do piki nożnej. Trawa po pas.
CAM00292.jpg
Porozrzucane gałęzie przy ognisku.
CAM00294.jpg
Połamana jedna z zabawek na placu zabaw.
CAM00293.jpg
Trawa wszędzie wchodzi na plac zabaw.
CAM00295.jpg
Trawa na placu zabaw w piasku. Nie widać nawet belek okalających piasek.
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Joanna Biegała » Pt sie 29, 2014 5:58 pm

Napisałam pismo w sprawie konserwacji wyposażenia placu zabaw na Różanej Polanie.
Załączniki
plac zabaw.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 588
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron