Różana Polana

Re: Różana Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr gru 21, 2011 10:22 pm

Panowie, nie otrzymacie odpowiedzi od zacnie nam panującej Pani sołtys, ponieważ w sprawie Różanej Polany, nic nie zrobiła. Panie Jerzy, czy przypomina Pan krótką rozmowę jaką wspólnie przeprowadziliśmy na RP. Jeżeli nie będziemy mieli wsparcia ze strony sołtysa, rady sołeckiej oraz większości mieszkańców odnośnie budowy „Chatki Różanego Trola” to nie powinniśmy dotykać tego tematu. Nasze chęci tu nie wystarczą. Jak widać pomocy nie mamy. Osobiście bardzo mi się podoba taka chatka, ale cóż na razie mogę pomarzyć.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Różana Polana

Postprzez Jerzy Kopeć » Cz gru 22, 2011 8:57 am

Głowa do góry Panowie i trochę optymizmu. Opypy są "NASZE"

Jurek
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Różana Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz gru 22, 2011 11:28 am

Protesty NO i SSZG nie są "NASZE", tylko "Ich".

Czy wiadomo coś w sprawie Latarni na Różanej Polanie, Pani Joasiu? W związku z tym, że Pani Sołtys MWC nie odpowiada na żadne pytanie tutaj postawione, jestem zmuszony zapytać właśnie Panią.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Różana Polana

Postprzez Sołtys MWC » Cz gru 22, 2011 11:42 am

znów Panie Marcinie kłamstwo - nie odpowiadam na "napastliwe pytania" a nie na "żadne" - chyba, ze Pan tylko napastliwe potrafi zadawać - wtedy i owszem, nie doczeka się Pan odpowiedzi.
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Różana Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz gru 22, 2011 11:55 am

Sołtys MWC napisał(a):znów Panie Marcinie kłamstwo - nie odpowiadam na "napastliwe pytania" a nie na "żadne" - chyba, ze Pan tylko napastliwe potrafi zadawać - wtedy i owszem, nie doczeka się Pan odpowiedzi.



Przepraszam bardzo, pierwsze pytanie zadał Pan Jurek Kopeć, ja sie przyłączyłem. Pan Jurek Pani odpowiedział co zrobł, a Pani nie odpowiada.
Dlaczego? Poza tym jakie napastliwe? Zwykłe, proste pytania. Mieszkańcy są ciekawi, co zrobiła Pani jako SOŁTYS - przedstawiciel WSI Opypy w sprawie CHATY TROLA na RÓŻANEJ POLANIE od Kilku Miesięcy? to Bardzo proste i łatwe pytanie. Dodatkowo, jeżeli nie raczy Pani odpowiedzieć na moje, to proszę odpowiedzieć na pytanie innego mieszkańca.


JUREK KOPEĆ
Co nas wstrzymuje z rozpoczęciem prac Maju ? Na co czekamy Maju ????
MARCIN KOTLARCZUK
Też jestem ciekaw, jaki jest status tego tematu i rwniey przyłączam się do pytania? Proszę Panią Sołtys o odpowiedź...
Szanowna Pani MWC Sołtys Wsi Opypy.
14 grudnia Radny Powiatowy Pan Jurek KOpeć zadał Pani pytanie dotyczące Różanej polany w Poście wcześniejszym. Ja dołączyłem się do Jego prośby i do dnia dzisiejszego nie raczyła PAni odpisać. Minął tydzień.
Ponawiam pytanie w sprawie Chaty Trola. Co Pani zrobiła w tym kierunku?
JUREK KOPEĆ
może wreszcie odpowiesz Maju na kilka prostych pytań które padły na tym forum pod Twoim adresem. Naprawdę nic nie masz mieszkańcom do powiedzenia ?
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Różana Polana

Postprzez Sołtys MWC » Cz gru 22, 2011 12:19 pm

Proszę bardzo - oto odpowiedź i moje stanowisko w tej sprawie.
Jak wiadomo działka jest gminna, więc jeżeli komukolwiek coś się stanie na jej terenie płaci odszkodowanie gmina. Dlatego też:
- jestem za budowaniem niezadaszonego kręgu na ognisko z kamieni
- jestem przeciw budowaniu zadaszonej chatki trolla.

W przypadku zadaszonej chatki trolla nie ma co liczyć na szybkie rozwiązanie kwestii, bo temat podlega zgłoszeniu - po to, żeby w przyszłości nie było przykrych konsekwencji prawnych.
Pytanie czego Państwo chcą?
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Różana Polana

Postprzez Joanna Biegała » Cz gru 22, 2011 12:23 pm

Marcin Kotlarczuk napisał(a):Protesty NO i SSZG nie są "NASZE", tylko "Ich".

Czy wiadomo coś w sprawie Latarni na Różanej Polanie, Pani Joasiu? W związku z tym, że Pani Sołtys MWC nie odpowiada na żadne pytanie tutaj postawione, jestem zmuszony zapytać właśnie Panią.

Pozdrawiam


Kilka dni temu kontaktowałam się z p.Teresą Marcinkowską z Obsługi Inwestycyjno-Techniczna Gminy.
Dowiedziałam się, że zostało wysłane pismo do Zakładu Energetycznego o pozwolenie na zamontowanie dwóch lamp przy lodowisku.
Dołączam mapkę, na której zaznaczone są słupy gdzie będą powieszone lampy.
Załączniki
latarnie-mapa.JPG
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Różana Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz gru 22, 2011 12:28 pm

PANI JOASIU, BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I SZYBKĄ REAKCJĘ w przeciwieństwie do Pani Sołtys. Super wiadomość.
A wiadomo kiedy to się stanie?????? Mróz co raz większy...
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Różana Polana

Postprzez Łukasz Zemka » Cz gru 22, 2011 12:29 pm

No i fajnie - przez dwie strony wątku sobie powrzucaliście, do niczego to nie doprowadziło...
Maja - powiedz szczerze - jesteś w stanie złożyć papiery w Starostwie czy nie ?
Jeżeli nie, to daj po prostu znać - spróbuję to zorganizować. Jedyna rzecz, jak mi się wydaje, która może być problematyczna, to fakt, że to chyba Gmina musi wystąpić ze zgłoszeniem (na razie strzelam co to miałoby być, nie orientowałem się w tym temacie).

Druga sprawa - ktoś ma jakieś przecieki "z góry" jak z pogodą ? Nie wiem, czy już wylewać lodowisko.

Trzecia sprawa - kamyk przywieźć na RP ? Szwedzki, z rejonów Uppsali (jak ktoś czytał Lackberg to to stamtąd), może nie "nówka sztuka" (ma kilkaset tysięcy lat), ale "nie śmigany" ;)
Przed Państwowym Instytutem Geologicznym duży fragment już stoi :)
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Różana Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz gru 22, 2011 12:35 pm

Sołtys MWC napisał(a):Proszę bardzo - oto odpowiedź i moje stanowisko w tej sprawie.
Jak wiadomo działka jest gminna, więc jeżeli komukolwiek coś się stanie na jej terenie płaci odszkodowanie gmina. Dlatego też:
- jestem za budowaniem niezadaszonego kręgu na ognisko z kamieni
- jestem przeciw budowaniu zadaszonej chatki trolla.

W przypadku zadaszonej chatki trolla nie ma co liczyć na szybkie rozwiązanie kwestii, bo temat podlega zgłoszeniu - po to, żeby w przyszłości nie było przykrych konsekwencji prawnych.
Pytanie czego Państwo chcą?


Ok, thx, czyli nic Pani nie zrobiła w tej kwestii i dopiero po wielu prośbach po paru miesiącach Pani odpowiada. SUPER :-(

Działka na Różanej Polanie jest gminna, oczywiście, a Działka na Paprociowym Bagnie jest prywatna czy gminna również?
Tam mógł oczywiście powstać zadaszony wielki dom niemalże , kamery, cuda wianki, pseudo plac zabaw itd. Mogą KOBRY siedzieć pod dachem - wszystko tam można. A tu na RÓŻANEJ POLANIE, gdzie większość mieszkanców ma bliżej, to nie można. Odpowiadam, tak, chcemy CHATĘ na Różanej Polanie. Są chętni, co zostało juz wiele razy tu opisane, jest towar, a Pani po kilku miesiącach ciszy odpowiada pytaniem na pytanie przedstawiajac swoje negujące stanowisko. BRAWO, pełna współpraca i odpowiedzialność.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron