Święto pieczonego ziemniaka

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Dariusz Mastalerski » Pt wrz 30, 2011 4:35 pm

Wieść sąsiedzka którą usłyszałem mówi o tym, że był organizowany jakiś konkurs w którym właśnie Opypy miały wygrać zestaw nagłośnienia. Jednak informacja która do mnie dotarła jest bardzo mało precyzyjna - nie wiem jaki to konkurs, ani kto go organizował.
Być może mam niewłaściwe informacje.....nie jestem w stanie tego dokładnie sprawdzić.
Najlepiej chyba będzie, aby wypowiedziała się osoba (bywalec forum)od której to wiem.
Dariusz Mastalerski
 
Posty: 68
Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 10:56 am
Imię: Dariusz

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Dariusz Mastalerski » Pt wrz 30, 2011 7:48 pm

Proszę, oto bardziej szczegółowa informacja :

http://wiadomosci.wpr24.pl/opypy_wyrozn ... _konkursie
Dariusz Mastalerski
 
Posty: 68
Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 10:56 am
Imię: Dariusz

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez krzycytr » So paź 01, 2011 8:37 am

...a czy wiadomo moze, czy projekt banera ktory przekazalem dla p. J. Kopeć zostal wydrukowany i bedzie wisial dzis na rozanej polanie? :)
krzycytr
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:01 pm
Imię: Krzysiek

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Sołtys MWC » Pn paź 03, 2011 7:56 am

Niestety nie byliśmy przygotowani do wieszania - zabrakło odpowiedniej długości słupka. Baner wygląda bardzo ładnie :)
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn paź 03, 2011 10:35 am

Witam,
Baner jest rewelacyjny, profesjonalnie zrobiony. Mam go u siebie w domu. Okazał się za wielki w stosunku do istniejących słupków.
Przekażę go dzisiaj do osoby z Naszej Wsi, która zajmie się profesjonalnym stelażem tak, aby nikt i nic go nie zepsuło.
Więcej info wkrótce.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez krzycytr » Pn paź 03, 2011 3:39 pm

no to sie ciesze ze jakkolwiek przyczynilem sie do reklamy naszej "wsi" :)
a tak na marginesie sam sie zastanawialem jak bedzie wygladal na zywo :)

czyli na stale ma wisiec w jednym miejscu na wjezdzie na gilewicza?, a na rozanej polanie tylko bedzie wieszany na "imprezy" czy tez na stale?
krzycytr
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:01 pm
Imię: Krzysiek

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn paź 03, 2011 4:48 pm

Nie, no chcemy, aby właśnie na Różanej Polanie zawisł ten nowy, a ten stary może właśnie na Gilewicza... zobaczymy

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt paź 04, 2011 5:02 pm

Panie Krzysztofie, to właśnie ja zadeklarowałem się, że ten baner oprawię w ramy. Jest on bardzo ładny. Pan Marcin wczoraj dostarczył mi go do domu. Dzisiaj byłem w magazynie stali w celu wyboru materiału na konstrukcję. Przyznam się, baner jest pokaźnych rozmiarów. Zadecydowałem, że rama będzie z kształtownika 50x20x2 przedzielona przegrodami, także z tego kształtownika. Cała rama osadzona na dwóch słupach, te kupię w składzie złomu pomiędzy Grodziskiem a Milanówkiem. Wszystko to koniecznie musi być podparte dwoma podporami aby konstrukcja z banerem nam nie odfrunęła. 8m2 takiego żagla to naprawdę dużo. Zamocuję go do ramy poprzez stalową linkę, której końcówki zabezpieczę zaciskami do linek. W sobotę zabieram się za robotę.
Tutaj mam prośbę do Pani Agnieszki Jakubiak, aby wyznaczyła na Różanej Polanie miejsce, gdzie ma dokładnie stanąć ten baner. Niestety, ale słupy konstrukcji muszą być zabetonowane, jak również podpory. To gwarantuje, że całość wytrzyma jesienne wiatry. Oczywiście potem będzie można to odkopać i np. przesunąć w inne miejsce.
Pozdrawiam
Romek

P.S. Panie Darku, może te posty odnośnie banera, przeniósłby Pan w temat „Baner reklamowy – forum Opypy”
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Sołtys MWC » Śr paź 05, 2011 2:23 pm

Przydałyby się jeszcze wycięcia w banerze, żeby nie zrobił się z niego żagiel
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Święto pieczonego ziemniaka

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr paź 05, 2011 3:28 pm

...Przecież są wycięcia na około banera właśnie po to, aby nic mu się nie stało...

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron