Siatkówka na Różanej Polanie

Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Dariusz Kuzma » Śr kwi 11, 2012 10:44 am

Zapraszam do rejestracji chętnych do gry w siatkówkę.

Moja propozycja to np.
- wtorki godz. 19:00 - trening intensywny
- niedziela - rozgrywki rodzinne

Pozdrawiam,
Darek
Ostatnio edytowano Cz kwi 12, 2012 9:43 am przez Dariusz Kuzma, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmiana terminu z czwartku na wtorek.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 525
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr kwi 11, 2012 4:41 pm

Panie Darku.
Pomysł jest dobry, ale może na początek to tak trochę za ostro. Najpierw proponuję zobaczyć jak to wszystko będzie pasowało (siatka, naciąg, boisko). Trzeba tak zrobić, aby założenie i naciąg siatki nie sprawiał nikomu problemu. Gdzieś widziałem naciąg z korbką, muszę to sprawdzić. Wstyd się przyznać, ale w siatkę nie grałem ze 20 lat. A jak będzie taki intensywny trening, to mogę zasłabnąć i kto wtedy udzieli mi pomocy usta – usta? Wolałbym aby była to jakaś kobieta. To tak dla żartu. Chętnych myślę, że trochę będzie. Jednak w tygodniu chyba nikt nie przyjdzie, chyba, że będą to wakacje. Co innego weekend. Trzeba tylko zacząć grać, a potem zobaczymy jak zorganizować zawody. Może również z nagrodami!!!
Podejdźmy do sprawy profesjonalnie. Jutro podjadę na Różaną Polanę i zobaczę jak to wygląda. Być może trzeba będzie coś dorobić do tych słupków. Nie wiem tylko jak zrobić aby były widoczne linie boiska. Rysowanie patykiem po działce i wyznaczanie boiska, jakoś kiepsko wygląda. Wiem, że są taśmy gumowe do wyznaczania linii, ale nie wiem, gdzie to można dostać. Siatka i piłka są na razie u mnie. Pan Marcin będzie dostępny od poniedziałku.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz kwi 12, 2012 6:37 pm

Znalazłem, producenta takich linii do wyznaczenia boiska. Proszę o podpowiedź czy ma to być kolor niebieski czy czerwony? Dostępna szerokość linii 4 lub 5 cm. Wymiary to: siatkówka plażowa 16 x 8m lub boisko halowe 18 x 9m. Proszę o informację osób, które się znają na siatkówce, jakie linie mam kupić? Koszt biorę na siebie. Byłem dzisiaj przy słupkach. Są rolki do naciągu, ale naprężenie musimy zrobić własnymi mięśniami.. Damy radę.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz kwi 12, 2012 10:22 pm

Wymiarów nie musimy się chyba zbytnio trzymać... to nie będzie boisko sportowe, lecz amatorskie.
(bo np. słupki są za niskie)
myślę, że boisko plażowe wystarczy aż nadto.

no i trzeba jeszcze 12 zawodników.. :) (a min. 6)
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 525
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt kwi 13, 2012 8:09 pm

OK. Panie Darku.
Będą linie w kolorze czerwonym, o szerokości 4 cm i o wymiarach 16 x 8 m. W przyszłym tygodniu będę jechał w stronę Częstochowy, to kupię od ręki. Będą i zawodnicy, najwyżej się łapankę zrobi.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » So kwi 21, 2012 11:01 am

Drodzy mieszkańcy.
Mam już linie (zdjęcie poniżej). Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie aby grać. Trzeba tylko wyrównać plac pod boisko po lodowisku. W środę lub czwartek skontaktuję się z operatorem koparki i jeżeli będzie miał czas to wyrównam ten plac. Chciałbym aby na pierwsze dni majowe wszystko było gotowe. Tak jak wspomniałem siatka i piłka jest u Pana Marcina. Przekażę również i linie aby wszystko było w jednym miejscu.
Pozdrawiam
Romek
Załączniki
2012-04-21 09.57.28.jpg
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Łukasz Zemka » So kwi 21, 2012 2:14 pm

Panie Romku,
o takich rzeczach jak wyrównanie boiska trzeba mi po prostu przypomnieć. Tak jak pisałem - koparka miała już przyjechać, ale ją wstrzymałem, ze względu na moje wątpliwości, czy równanie to słuszna koncepcja. Ale wszyscy ją jednak potwierdzili, a ja o tym zapomniałem. Załatwię na najbliższy tydzień koparkę.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » So kwi 21, 2012 3:09 pm

Panie Łukaszu.
U mnie w domu wisi mała tablica korkowa tzw. „przypominajka” i tam, wieszamy karteczki to co mamy zrobić w przyszłości. Proponuję aby kupił Pan sobie taką. Świetna sprawa. Jestem osobą na tyle dorosłą, żeby to co się obiecuje, nie tylko publicznie, dotrzymać słowa. Wiem, że każdy z nas jest zabiegany, ciągle za czymś goni, a czasu coraz mniej. Nie pisz Pan proszę, że ja mam coś Panu przypominać. Nikomu niczego nie narzucam. Nie chce to nie musi i tyle.
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Jerzy Kopeć » Wt kwi 24, 2012 12:45 pm

Dziś rano koparka wyrównała bandy po lodowisku. Dziękujemy Panie Łukaszu. Ponieważ grunt po opadach był grzązki, koparka pozostawiła ślady które wyrównamy ręcznie grabiami i łopatami. Zapraszam do współpracy chętnych wieczorami po pracy.
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Siatkówka na Różanej Polanie

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt kwi 24, 2012 8:31 pm

Panie Jurku.
Ja deklaruję swoją pomoc, ale przyjdę w piątek. Poproszę jeszcze syna do pomocy. Jutro i w czwartek nie mogę.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Następna strona

Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron