III Festyn Rodzinny sobota 30 czerwca 15.00

III Festyn Rodzinny sobota 30 czerwca 15.00

Postprzez Sołtys MWC » Cz cze 28, 2012 11:05 am

Szanowni Państwo,zapraszamy na kolejny festyn rodzinny na Paprociowej Polanie.Startujemy 30 czerwca o godz.15.Więcej szczegółów na plakacie w załączniku.Zachęcamy lokalnych twórców i wystawców do wzięcia aktywnego udziału i prezentacji swoich wyrobów (koronki, patchwork,rzeźba,biżuteria itp.)Bardzo prosimy, kto może niech upiecze ciasto,zrobi sałatkę lub ogórki małosolne.Mamy nadzieję,że jak zawsze możemy na Państwa liczyć.Do zobaczenia w sobotę. MWC i GJD
Załączniki
Festyn_2012.doc
plakat
(43.5 KiB) Pobrane 642 razy
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: III Festyn Rodzinny sobota 30 czerwca 15.00

Postprzez Marta Zemka » Cz cze 28, 2012 11:33 am

Mam pytanie - w planach jest między innymi zbieranie środków na słupki do siatkówki na PP - po co drugie boisko do siatkówki w Opypach? Aż takie zapotrzebowanie jest? Moim zdaniem możnaby środki przeznaczyć na jakiś inny cel.
Będą to środki zebrane jak rozumiem od mieszkańców, czy były przeprowadzane jakies "konsultacje społeczne" na co je przeznaczyć?
Kto będzie administrował zebranymi środkami? Będą to zasoby wsi w gestii Sołtysa i Rady Sołeckiej? czy środki Stowarzyszenia NO? Kto będzie odpowiedzialny za rozliczanie tych pieniędzy?
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: III Festyn Rodzinny sobota 30 czerwca 15.00

Postprzez Łukasz Zemka » Cz cze 28, 2012 11:57 am

Marta Zemka napisał(a):Mam pytanie - w planach jest między innymi zbieranie środków na słupki do siatkówki na PP - po co drugie boisko do siatkówki w Opypach? Aż takie zapotrzebowanie jest? Moim zdaniem możnaby środki przeznaczyć na jakiś inny cel.
Będą to środki zebrane jak rozumiem od mieszkańców, czy były przeprowadzane jakies "konsultacje społeczne" na co je przeznaczyć?
Kto będzie administrował zebranymi środkami? Będą to zasoby wsi w gestii Sołtysa i Rady Sołeckiej? czy środki Stowarzyszenia NO? Kto będzie odpowiedzialny za rozliczanie tych pieniędzy?


No to żeś otworzyła Puszkę Pandora (Seksmisja dla tych wolniej kojarzących :)).

Lepiej zostaw ten temat - niech sobie będą kolejne słupki do siatkówki, ale nie będzie siatki, linii, piłki.
Niech sobie stoją i rdzewieją.
Akurat dobrze, że Maja napisała, na co mają być te pieniądze przeznaczone - każdy niech sobie sam zdecyduje, czy coś kupi czy nie...
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: III Festyn Rodzinny sobota 30 czerwca 15.00

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn lip 02, 2012 3:48 pm

...no i jak było?...
Czy dużo kasy zebrano? Jak występy? Czy ktoś był?

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: III Festyn Rodzinny sobota 30 czerwca 15.00

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz lip 05, 2012 8:09 pm

Marcin, i co dowiedziałeś się jak było na festynie?
Jeżeli nikt nic nie pisze, to chyba nikogo tam nie było. Szkoda.
Wchodziłem na stronę Pani GJD i tam też nic nie jest napisane odnośnie tej imprezy.
Zauważyłem tylko w rogu jest data 14 lipiec 2012 i dopisek Różany Grill (16.00) nie wiem co to oznacza, jakieś to wszystko bardzo tajemnicze.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald


Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron