Paprociowa Polana

Paprociowa Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz cze 25, 2015 3:58 pm

*
Ostatnio edytowano Pn cze 12, 2017 4:46 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Paprociowa Polana

Postprzez Marta Zemka » Cz cze 25, 2015 5:09 pm

Na fb pan Waldek Włodek nawet pisał przed rozpoczeciem prac, żeby trawę nie tylko wykosić, ale i wykopać, ale chyba tak nie zostalo zrobione.

Ja pamiętam jak było robione boisko do siatkówki na Różanej Polanie - zaorane, zgrabione, posiana nowa trawka, do dzisiaj, mimo upływu kilku lat całkiem nieźle to wyglada. Ten piasek w naszych warunkach (i to taka cienka warstwa na nieprzygotowanym wcześniej podłożu) to nie był najlepszy pomysł.
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Paprociowa Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr wrz 09, 2015 3:47 pm

*
Ostatnio edytowano Pn cze 12, 2017 4:46 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Paprociowa Polana

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt wrz 11, 2015 5:29 pm

W załączeniu podsyłam zdjęcia z godziny 17. Wykoszone kaczeńce, pełno śladów po kołach, wszędzie koleiny, ponieważ teren podmokły, ciągnik jeździł po piachu w te i z powrotem, zostawił ślady na kupach tego piachu i na całej działce robiąc koleiny i zagłębienia...Teraz za to zostały odkryte kikuty jako słupki do siatkówki. Niestety nie zostało posprzątane do końca, czyli jeszcze jest butelka i opakowania po ziemniaczkach, parę kapsli etc...

KAMER NADAL NIE MA ALE TABLICZKI INFORMUJĄ, ŻE TEREN MONITOROWANY. Na pewno kamery za 4000 pln złotych polskich są teraz na policji lub straży miejskiej i odczytują nagrania, kto się tam tak bawi pijąc trunki wysokoprocentowe..... Mam nadzieję, że niedługo ponownie zawisną i to jak najszybciej.....

Generalnie syf nadal wielki, pełno komarów. ten teren nie nadaje się na plac zabaw...... Szkoda tych zabawek, bo zgniją w tej wilgoci...

Byłem u Pani Sołtys ale Jej nie zastałem niestety.

Może ktoś wie, gdzie i kiedy można zastać w domu Panią Maję...

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Paprociowa Polana

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt wrz 11, 2015 8:20 pm

Bardzo dobrze, że wśród mieszkańców są osoby, które interesują się stanem naszych ,, polan''.
Teraz jedna z nich wygląda tak jak powinna wyglądać zawsze.
Mam nadzieję, że mieszkańcy którzy z niej codziennie korzystają, będą dbali o jej wygląd oraz stan sprzętu, który się na niej znajduje.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Paprociowa Polana

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt lip 02, 2019 9:04 pm

Dzień dobry
Już w najbliższą sobotę na Paprociowej Polanie rusza ”Lato Latino”. Zapraszamy.
Plakaty znajdują w naszych tablicach informacyjnych.
Załączniki
FB_IMG_1562049973711.jpg
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald


Powrót do Wydarzenia Kulturalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron