Ul.Polnej Róży

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez Łukasz Zemka » Pt lut 11, 2011 12:44 am

Hmm... firma ConCEPT B &JLL Zespół Projektujący Inżynierii Lądowej - jak na zespół projektujący, to mało elastyczny...
A tak swoją szosą, to chyba kilka projektów "poległo" terminowo, ponieważ firma wygrała przetarg na projekty ulic również w Grodzisku, Makówce, Kraśniczej Woli oraz Izdebnie Kościelnym.
Dla zainteresowanych:
http://www.bip.grodzisk.pl/#Z2V0Q29udGV ... cyLDEwNjUp

pozdr.
Łukasz
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez piojen » Pt lut 11, 2011 8:34 pm

Witam
Czytając ostatni post, przypomniało mi się zdarzenie z marca zeszłego roku.
Jadac po 22:00, ulicą Polnej Róży od ul. Gilewicza do ul. Polnych Kwiatów tuż za krzyżówką była równana droga gruzem (wielkości całych krawężników) w totalnej ciemnicy i kałużach najechałem kołem na ów krawężnik uszkadzając sobie miskę olojową, co doprowadziło do uszkodzenia silnika. Sprawę zgłosiłem na Policji, i w gminie. Ubezpieczyciel uznał szkodę i wycenił na 160,00 zł (słownie sto sześćdziesiąd zł).
nie ponosi odpowiedzialności za remonty. Pół roku się odwoływałem, i nic nie dało się wskórać. Tak więc uwaga na ubezpieczenie gminy.
Avatar użytkownika
piojen
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 6:21 pm
Imię: Piotr

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt lut 15, 2011 12:57 pm

RObią dzisiaj Polnej Róży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem, Jak inne ulice. Temin wybrali wręcz idealny :-) mróz, że hej. Efekt pracy zobaczymy po południu, no chyba, że któś będzie miał przyjemność wcześniej jechać. Tylko uwaga na wyciągnięte spod ziemi kamienie, beton komórkowy, kawałki drewna i inne cuda wianki......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez marek zdunkiewicz » Wt lut 15, 2011 2:19 pm

Właśnie wracałem ul. Polnej Róży.Nie wiem,ale to chyba jakiś żart, sam nie wiem jak to nazwać.
Odcinek od krzyża do łącznika z Oliwkową jaki był taki jest.Dziura na dziurze -po prostu POLIGON.
Dalej wysypali skruszony beton wielkości pięści/dużej/ ,zagrabili i już.
Powiem Państwu,że ręce opadają.Brak słów.
W rozmowie z p.Plebanem prosiłem ,że ten odcinek ,o którym piszę jest do naprawy .Obiecana była naprawa.Co mamy ? Przekonacie się sami wracając do domu.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr lut 23, 2011 9:53 am

Witam,
z ciekawości zadzwoniłem do Pani Uli Chrzanowskiej do UM. Dowiedziałem się, że "biuro projektowe" jakoś na dniach ma dostarczyć projekt na ZUD, bo podobno juz jest na finish-u.
Zapewne, uzgodnienia trwają, ile? Tego nie wiadomo. Jak będzie UM zależeć, aby tą sprawę "dopilnować", to pewnie szybko, jak nie to pewnie pójdzie swoim torem. Ciekawe, czy w to "uzgadnianie", swoje 5 groszy nie wrzuci dodatkowo gazownia, elektrownia i wodociągi...Bo jak mówi stare przysłowie.... "gdzie kucharek sześć, to nie ma co jeść"... Oby to nie sprawdziło się w przypadku Polnej Róży.
Może niech co jakiś czas ktoś również podzwoni do tych "mediów" i zasięgnie wiedzy. Może będzie potrzeba zorganizowania wspólnego spotkania dla Nich, bo zapewne każdy będzie mial swoje racje....

P.S.
...niedługo znowu odwilż, ech...

Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt mar 01, 2011 6:27 pm

OFICJALNA INFORMACJA ZE STRONY UM Z 28.II.2011 roku o drogach.... Miejmy nadzieję, że nie pominą OPYP...

http://www.grodzisk.pl/index.php?cmd=ak ... az&id=1519
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez marek zdunkiewicz » Pn mar 07, 2011 8:44 pm

Miło mi poinformować, że moja interwencja u p.Burmistrza Galińskiego w piątek poskutkowała.
W dniu dzisiejszym został nawieziony tłuczeń .Droga stała się przejezdna.
Mam nadzieję, że następne odcinki też będą wysypywane i podrównane.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez Łukasz Zemka » Pn mar 14, 2011 5:39 pm

Witam,
czy ktoś coś może wie jak się przedstawia etap zaawansowania prac nad projektem ?
Trwa to niemiłosiernie długo i może czas, żebyśmy złożyli oficjalne zapytanie do UG, jak wygląda harmonogram prac projektowych, a następnie związanych z przetargiem i realizacją prac.
Jeżeli macie jakąś wiedzę to dajcie znać, jeżeli nie to złożę oficjalne zapytanie do UG (bo chyba przyszedł czas, żeby szczegółowiej przyjrzeć się całej inwestycji, żebyśmy na jesieni nie stwierdzili, że znowu nici z porządnej drogi).

pozdrawiam
Łukasz
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez Joanna Biegała » Pn mar 14, 2011 7:07 pm

Bardzo dobry pomysł, aby złożyć oficjalne zapytanie do UG w sprawie budowy ul.Polnej Róży.
Też napiszę pismo i jutro złożę je na dziennik w urzędzie.
W zeszłym tygodniu rozmawiałam z p.Chrzanowską ale nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi kiedy zostaną zakończone prace nad projektem.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Ul.Polnej Róży

Postprzez Łukasz Zemka » Wt mar 15, 2011 11:04 am

Tak jak wczoraj napisałem, pismo zostało złożone.
Skan znajdziecie tutaj:
viewtopic.php?f=14&t=91#p658

Łukasz
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron