Ul.Gilewicza

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt cze 03, 2014 10:07 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:10 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Jerzy Kopeć » Wt cze 03, 2014 11:19 pm

Szanowny Panie Romku.

Pan Starosta podtrzymuje stanowisko jakie wyraził w tej sprawie na zebraniu mieszkańców Opyp jesienią 2013 roku w Kadach. Dotrzyma złożonej tam publicznie obietnicy.
Nie jestem rzecznikiem prasowym Pani Sołtys i nie poczuwam się do obowiązku informowania mieszkańców o pismach składanych przez Panią Sołtys w sprawie kałuży u zbiegu Gilewicza i Mazowieckiej. Ja jestem zwykłym radnym powiatowym. Nie obiecywałem Panu zamieścić na forum pisma Pani Sołtys w sprawie.W pismach tych, jak Pan słusznie zauważył "nie ma w nich żadnej tajemnicy naruszającej suwerenność kraju". Każdy podobnie jak ja może do tych pism dotrzeć i przeczytać jeżeli czuje taką potrzebę. Nic po naszych czczych dyskusjach na forum. Nadal będę interweniował w tej sprawie u urzędników może wreszcie przyniesie to jakiś pozytywny skutek. Ja nie tracę nadziei.
Pozdrawiam dyskutantów i dziękuję za merytoryczne wskazówki w sprawie odprowadzenia wody z kaluży.
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt cze 03, 2014 11:47 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:10 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Jerzy Kopeć » Śr cze 04, 2014 12:13 am

Szanowny Panie Romku.

Dziękuję za miłe słowa pod moim adresem. Ja tylko grzecznie zapytałem - Czy życzy sobie Pan Romek je przeczytać ?
To nie była żadna obietnica więc nie wiem o jakiej niekonsekwencji w napisanych przeze mnie słowach Pan mówi. Zwykle staram się dotrzymywać obietnic.
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Jerzy Kopeć » Pn cze 30, 2014 11:59 am

dziś po raz kolejny interweniowałem w sprawie feralnej kałuży na Gilewicza przy Mazowieckiej
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Jerzy Kopeć » Pt lip 25, 2014 7:28 am

Dziś w nocy i nad ranem trochę przy Mazowieckiej padało. Kałuża nie utworzyła się. To rozwiązanie doraźne ale skuteczne do czasu jak brudna woda nie zamuli tłucznia pod płytami. Nadal walczymy o odpływ na drugą stronę Mazowieckiej.
Załączniki
DSC01531.JPG
Gilewicza przy Mazowieckiej
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt paź 28, 2014 8:32 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:11 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Jerzy Kopeć » Śr paź 29, 2014 8:41 am

Romek, mam takie lustro w garażu ale ma urwane mocowanie. Jak znam Twoje uzdolnienia techniczne to dasz radę :-). Potrzebujemy tylko zgodę zarządcy drogi a z tym Asia zawsze sobie poradzi. No chyba, że zarządca uzna, że postawi nowy full wypas :-) Ja uważam, że ludzie powinni jeździć tam wolniej, bo sam widziałem jak chcieli mnie zabić gdy szedłem do Dzidki na imieniny. Mi brakuje na Gilewicza tych "dołów spowalniających" które były przed płytami i nawet błoto oraz kurz by mi nie przeszkadzały.
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Śr paź 29, 2014 8:56 am

A ja apeluję do użytkowników dróg, aby przestrzegali przepisów ruchu drogowego i poczytali co to jest ,, SKRZYŻOWANIE RÓWNORZĘDNE'' i na co dzień go przestrzegali. Nagminnie zdarza się , że jadący ul.Gilewicza, Kwiatów Polnych, Polnej Róży nie wiedzą jak się zachować, uważają ze znajdują się na drodze z pierwszeństwem przejazdu, a chyba tak nie jest. Radzę poczytać.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr paź 29, 2014 6:52 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:11 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron