Ul.Gilewicza

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

Ul.Gilewicza

Postprzez Joanna Biegała » Śr paź 13, 2010 10:10 am

Po przerwie dziś zaczęły się prace przy ul.Gilewicza.
Zostaną utwardzone pobocza na szerokości około 1m, dzięki czemu będą mogły minąć się dwa samochody.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz paź 14, 2010 7:14 pm

Informacja od p. Sołtys: 'Szanowni Państwo jutro od godz.7.00 kopanie rowów wzdłuż ul.Gilewicza.'
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Cz paź 14, 2010 9:20 pm

Panie Darku mam pytanie.Czy pan jest ,, łącznikiem " między mieszkańcami a panią Sołtys?
Czy ta pani nie może bezpośrednio udzielać nam informacji tylko potrzebuje pośredników?
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Dariusz Kuzma » Pt paź 15, 2010 5:28 am

Wrzuciłem info z jej maila na forum.
Odnośnie p. Sołtys, to wysłałem jej specjalne zaproszenie na nasze forum oraz osobiście z nią rozmawiałem.
Dostałem odpowiedź, że p. Sołtys nawet nie zajrzy na nasze forum ani się nie zapisze, ponieważ nie będzie udowadniać, że 'nie jest wielbłądem'.
Od strony technicznej, mogę zrobić automat, który będzie umieszczał jej maile automatycznie na forum, lecz nie wiem, czy to dobry pomysł i zgodny z prawem.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez maciek » Pt paź 15, 2010 10:23 pm

Witam
Panie Darku to ,że P. sołtys nie jest wielbłądem to wszyscy wiedzą i widzą lub widzieli jak ją zobaczyli, to nie wielbłąd ( byłem w zoo, a otatnio w cyrku więc wiem ja i mieszkańcy Opyp jak wyglada Wielbłąd.
Dziwię się Panu, że wysyła "specjalne zaproszenie na nasze forum"!!!
Dlaczego P. sołtys ma coś przeciwko naszemu forum!!!
Forum jest dla mieszkańców Opyp i nie tylko.
Pozdrawiam
MMK
maciek
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 7:53 pm
Imię: marian

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Piotr Karolak » N paź 17, 2010 3:28 pm

Pani Sołtys ma poważniejsze zajęcia niż zaglądanie na forum a tym bardziej odpowiadanie na pytania czy informowanie mieszkańców o jakichś zebraniach. A skoro nie ma czasu i jest zajęta czymś innym to może pełnienie funkcji sołtysa jest ponad jej siły i możliwości.
Strona internetowa która "ma powstać", nie pomoże w przekazywaniu informacji mieszkańcom. Bo jeszcze nie wiadomo kiedy ma powstać i kto będzie ją administrował.
Piotr Karolak
Piotr Karolak
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:58 pm
Imię: Piotr

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Marcin Kotlarczuk » N paź 17, 2010 3:41 pm

Widać, że chyba NASZ Sołtys nie chce z Nami rozmawiać w ogóle ani się spotkać. Na żadne z moich postulatów i nie tylko moich nie odpowiedziała, nie raczyła nawet wypowiedzieć jakiegokolwiek zdania na tematy bardzo wazne, które dla Nas jako mieszkanćów nie dają Nam spokoju. Jak może taka osoba nas reprezentować, która nie am zamiaru nawet zajrzeć na to forum, które przecież ułatwia Nam wszystkim komuniację ze sobą. Poprzez tydzień dowiedzieliśmy się o sobie i problemach więcej niż przez dłuuuuuugi czas mieszkając w naszej wsi od Zwierzchników. PRZYKŁADY:
LATARNIE - Radna p. Joasia Biegała
UL. Gilewicza - Radna p. Joasia Biegała
Ul. Polnej Róży - Radna p. Joasia Biagała
INFORMACJA dot. placu zabaw, działek i przekształcania ich statusu, - Radna p. Joasia Biegała
INFORMACJA dotycząca FUNDUSZU Sołeckiego - MY WSZYSCY MIESKZAŃCY

Pani Sółtys chociaż prosiłem wiele razy, jako NAsz przedstawiciel wiejski, nawet nie próbuje zorganizować spotkania dla Nas. Mamy jak widac z Forum bardzo dużo pytań, a odpowiedź poprzez Pana Darka jest jak mniemam chyba jakimś żartem.
Pozwolę sobie zadać w takim razie mailowo do Pani Sołtys pytanie z DW. do NAs wszystkich czy pozwoli umieścić w tablicy zamykanej w widocznym miejscu informacji o FORUM i również na tablicy z informacjami Sołeckimi. Jeżeli nie będzie odpowiedzi, sprawę problemu i braku dialogu z Sołtysem zgosimy do GMINY z prośbą o natychmiastową interwencję. Nie możemy jako mieskzańcy być stawiani przed jakimś faktem dokonanym, czy decydowania za nas o naszych pieniądzach. To My decydujemy dla siebie, aby w końcu zmienić nasze miejsce na ziemi w piękne, bezpieczne miejsce.
Dziękuję.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Piotr Karolak » N paź 17, 2010 5:55 pm

Już niedługo będziemy mieli możliwość podjęcia decyzji o wyborze osoby, która będzie nas reprezentować przez kolejne 4 lata. podejmijmy mądrą decyzję.

Pozdrawiam
Piotr Karolak
Piotr Karolak
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:58 pm
Imię: Piotr

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Mariusz Jakubiak » Cz paź 28, 2010 4:00 pm

Prawdopodobnie Pani Sołtys wychodzi z założenia, że "Kto nie myśli tak jak ona" - ten wróg, w myśl zasady: "Kto nie z nami ten przeciw nam!!!"
A może kieruje się taką zasadą: "Spotkania inne niż wiece na cześć popracia Pani sołtys na Paprociowej Polanie to wroga propaganda >>niektórych kół<<". Widocznie dla Pani sołtys są równi i mniej równi.
Mariusz Jakubiak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 9:42 am
Imię: Mariusz

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez krzycytr » Pt paź 29, 2010 11:20 am

...a wiadomo juz kto startuje w wyborach na soltysa u nas?
krzycytr
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:01 pm
Imię: Krzysiek

Następna strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron