Ul.Gilewicza

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz kwi 19, 2012 4:23 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:04 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Joanna Biegała » Cz kwi 26, 2012 8:27 am

Wczoraj na sesji Rady Miejskiej złożyłam interpelacje w sprawie wypełnienia szczelin między płytami na zakręcie ul.Gilewicza
Załączniki
Gilewicza_zakręt.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Cz kwi 26, 2012 9:01 am

W imieniu mieszkańców, dziękuję Pani Joanno za składane pisma dotyczące poprawy warunków drogowych w naszym sołectwie.
Jak widać można dużo zrobić, ale pod warunkiem, że się chce robić.
Pani Sołtys z braku czasu niestety alb nie może, albo nie chce interweniować w naszych sprawach, a naprawdę jest ich dużo.Wystarczą tylko dobre chęci.Wielokrotnie prosiłem o zamieszczenie przez Pani Sołtys treści pism składanych do U.Gminy w tych sprawach na łamach Forum, ale pozostało to bez echa. Dlaczego? Nie wiem.
Korespondencja, czyli składane pisma przez Sołtysa w sprawach mieszkańców i sołectwa nie są chyba objęte żadną tajemnicą, a mieszkańcy powinni być informowani na bieżąco o tych działaniach. Przykładem jest Pani Joanna, która stara się na bieżąco interweniować i zamieszczać treści swoich interpelacji.

Poniżej treść informacji z oficjalnej strony Urzędu Gminy
http://www.grodzisk.pl/aktualnosci/pokaz/1933.html
Cyt.
Zakończyły się pozimowe naprawy asfaltowych dróg gminnych, na bieżąco też przyjmowane są kolejne zgłoszenia mieszkańców i wykonywane naprawy nawierzchni, zapewnia Krzysztof Olkowski odpowiedzialny za zarządzanie drogami gminnymi.


-Drogi są dla nas priorytetem i dlatego staramy się działać bardzo szybko- podkreśla Krzysztof Olkowski. To dlatego w tym roku pozimowe naprawy dróg asfaltowych nie trwały długo. Służby gminne uporały się z problemem w stosunkowo krótkim czasie. Nawet w tej chwili nie ma kolejki oczekujących na załatwienie spraw. Tam gdzie ubytek w nawierzchni może stanowić zagrożenie, szkody usuwane są niemal „od ręki”.

Zgłoszenia dotyczące uszkodzeń nawierzchni dróg gminnych i koniecznych napraw przyjmowane są na kilka sposobów. Można zadzwonić w tej sprawie do Urzędu Gminy pod nr tel. 22 755 20 06, zgłosić to za pomocą specjalnej drogowej skrzynki interwencyjnej znajdującej się na stronie internetowej Urzędu Gminy http://www.grodzisk.pl, lub powiadomić osobiście urzędnika lub sołtysa. J&A Media ''.

Pozdrawiam
Marek.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt kwi 27, 2012 9:57 pm

W dniu dzisiejszym rozmawiałem z Panem Andrzejem Plebanem i uzyskałem informację , że w przyszłym tygodniu będą trwały prace w celu poprawy nawierzchni ulicy Gilewicza / nieszczęsne zakręty/. Dziury uzupełnione zostaną asfaltem.
Również pozostałe ulice zostaną podreperowane równiarką oraz walcem.
Pozdrawiam
Marek Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt maja 08, 2012 4:48 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:05 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez davio_91 » Śr maja 09, 2012 6:38 pm

Ja też bym chciał podziękować za interwencję w naszej sprawie po zakrętach jeździ się już dużo lepiej. Ale widać na łączeniu płyt obok ul. koksowej albo agrestowej zabrakło już chęci albo betonu.
davio_91
 
Posty: 4
Dołączył(a): N lis 14, 2010 8:52 pm
Imię: davio

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt wrz 21, 2012 8:32 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:05 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Joanna Biegała » So wrz 22, 2012 5:56 pm

Budowa oświetlenia ul.Gilewicza dotyczy 2 zakrętów w pobliżu ul.Mazowieckiej.
W tej sprawie zgłosiłam interpelacje na sesji Rady Miejskiej.
Załączniki
Gilewicza_lampy.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Pt sie 16, 2013 3:57 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:06 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt wrz 10, 2013 8:32 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:06 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron