ULICE W OPYPACH

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

ULICE W OPYPACH

Postprzez marek zdunkiewicz » Wt paź 30, 2012 10:58 pm

Nie wiedziałem gdzie zamieścić to pytanie, ale chyba najlepiej będzie jak to będzie ogólny wątek o ulicach.
Z uwagi na fakt, że w Radzie Sołeckiej jestem odpowiedzialny za monitorowanie stanu dróg, pozwoliłem sobie w dniu dzisiejszym lekkim popołudniem zrobić objazd po ulicach. Tak jak przypuszczałem, stan nawierzchni jest w bardzo złym stanie. Śnieg, który topnieje powoduje, że wybijają się dziury.
Dlatego tą drogą kieruję problem do p.Sołtys z prośbą o jak najszybszą interwencję do służb gminnych o wypełnienie ubytków .
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie miejscowe nasypanie kruszywa. Nie wymieniam nazw ulic, bo praktycznie dotyczy to każdej .


Pozdrawiam
Marek Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez marek zdunkiewicz » Śr lis 07, 2012 6:34 pm

Ponawiam apel do p.Sołtys o pilną interwencję w sprawie uzupełnienia ubytków na ulicach w Opypach.

Marek Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez Joanna Biegała » Śr lis 14, 2012 10:41 am

Rozmawiałam dziś z p.Andrzejem Plebanem. Obiecał, że jutro wyśle równiarkę na drogi w Opypach.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt sty 04, 2013 11:31 pm

Po raz kolejny apeluję do p.sołtys o zainteresowanie się i interwencję w sprawie ulic. Od 2 miesięcy proszę o uzupełnienie ubytków w nawierzchni , praktycznie każdej ulicy. Wypłukane doły proszą się o uzupełnienie ich kruszywem.
Nie wiem jak długo jeszcze mam ponawiać ten apel ?
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez Romuald Niedźwiedź » So sty 05, 2013 9:43 pm

*
Ostatnio edytowano Pn cze 12, 2017 4:41 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz sty 24, 2013 6:38 pm

*
Ostatnio edytowano Pn cze 12, 2017 4:42 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez marek zdunkiewicz » Cz sty 24, 2013 8:29 pm

Szanowni mieszkańcy. W dniu wczorajszym oraz dzisiejszym interweniowałem w sprawie nie odśnieżanych ulic w Opypach.
Mamy obiecane że do dnia jutrzejszego sytuacja się poprawi i pług będzie odśnieżał.
Joasia Biegała również interweniowała w tej sprawie.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt lut 01, 2013 10:47 pm

Prace związane z budowa kanalizacji posuwają się w dużym tempie. I bardzo dobrze.
Biorąc pod uwagę , że prace przesuną się na ulicę Gilewicza i ruch pojazdów będzie na tym odcinku zamknięty , a w najlepszym razie utrudniony apeluję do członków Rady Sołeckiej o rozważenie sprawy alternatywnej drogi dojazdowej jaką będzie przejazd ul.Polnej Róży i ul.Oliwkową .
Aura nas nie rozpieszcza , a podbudowa tych ulic jest taka jak jest. Warto pomyśleć i wystosować zawczasu pismo do Burmistrza o właściwe ich utwardzenie , abyśmy mogli normalnie jeździć tymi ulicami. W chwili obecnej przejazd ulicą Polnej Róży nie należy do łatwych. Koła grzęzną w błocie.
A będzie jeszcze gorzej.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz lut 07, 2013 8:26 pm

*
Ostatnio edytowano Pn cze 12, 2017 4:42 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: ULICE W OPYPACH

Postprzez marek zdunkiewicz » Cz lut 07, 2013 9:23 pm

Romek, zbyt dużo żądasz i oczekujesz. Powinieneś już przywyknąć do tego, że mieszkasz na wsi i nie wolno tu nic zmieniać .Nawet dziury w asfalcie powinny być . To naturalne.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Następna strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron