Oświetlenie ul. Jabłoniowa, Aroniowa, Rajskiej Jabłoni

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

Re: Oświetlenie ul. Jabłoniowa, Aroniowa, Rajskiej Jabłoni

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt lut 25, 2014 9:07 pm

Pani Joasiu, bardzo dziękuję za interwencję odnośnie lamp na ul. Jabłoniowej, Aroniowej i Rajskiej Jabłoni. Jeżeli rozpoczęła się procedura przetargowa na wykonanie oświetlenia tych ulic, to pewnie w tym roku można się spodziewać realizacji tego projektu. Dobrze, że sprawa posuwa się do przodu. Dodam tylko, że na tych ulicach naprawdę po zmroku jest ciemno i niebezpiecznie.
Dziękuję również za pilotowanie sprawy lamp oświetleniowych na ul. Gilewicza od Jabłoniowej. Mam nadzieję, że może w tym lub przyszłym roku również i tam zawieszone zostaną lampy.

Informacja dla Jurka.
Od ul. Jabłoniowej do skrzyżowania z Polnej Róży będą stały 4 słupy (wg.projektu 3 wzdłuż Gilewicza i 1 na załamaniu skrzyżowania) potem transformator (nie wliczając tego podwójnego u mnie na działce). Aby oświetlić końcowy odcinek ulicy potrzeba 2-3 latarnie. Słupy będą własnością PGE natomiast lampy gminy.

Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Oświetlenie ul. Jabłoniowa, Aroniowa, Rajskiej Jabłoni

Postprzez Romuald Niedźwiedź » N mar 16, 2014 4:18 pm

Pani Joasiu,
Właśnie dowiedziałem się o opracowaniu projektów budowy oświetlenia na istniejących słupach w ulicach: Aleja Brzozowa, Aleja Dębowa, Aleja Sosnowa w Książenicach, Jabłoniowa, Rajskiej Jabłoni w Opypach, Gmina Grodzisk Mazowiecki.

http://www.bip.grodzisk.pl/#Z2V0Q29udGVudCg5NTUxKQ==

Bardzo dziękuję za ciągłe monitorowanie tej sprawy.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron