Baner reklamowy - forum Opypy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Dariusz Kuzma » Pt maja 27, 2011 9:13 am

Obecnie ten wątek ma status 'Globalne ogłoszenie' jest więc widoczny we wszystkich działach, nawet w spółce wodnej.

Odnośnie linku do strony sołectwa, zostałem poproszony o umieszczenie linku, mam nadzieję, że w drugą stronę też będzie. :)
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Romuald Niedźwiedź » N maja 29, 2011 5:54 pm

Witam.
Zauważyłem na banerach i naszym forum, że jest odniesienie także do strony byłej Pani sołtys.
Jeżeli Pan Panie Darku, został poproszony o zamieszczenie odnośnika do tej strony, to dlaczego na stronie byłej Pani sołtys, nie ma odniesienia do naszej strony forum ? czy to bardzo trudna operacja ? A może, trzeba byłą Panią sołtys poprosić.
Wobec tego, bardzo proszę byłą Panią sołtys, o zamieszczenie odnośnika naszego forum www.opypy.waw.pl na głównej stronie Pani strony internetowej.

Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez krzysztofkornat » N maja 29, 2011 8:09 pm

A ja jestem przeciwny łączenia na banerach naszego Forum z prywatną stroną pani GJD. Jest to prywatna strona , która reklamuje jej osobę,gdzie nie można się wypowiadać , pisać ,zadawać pytań itp. Nie zgadzam się, aby na Forum publicznym reklamować daną osobę, a co gorsza jej sklep. Jest to nie uczciwe i nie kulturalne.
Jeżeli znikną reklamy sklepu oraz wpisy zachwalające tą osobę to proszę bardzo.
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Marcin Kotlarczuk » N maja 29, 2011 11:49 pm

Są dwa banery.
Pierwszy na działce przy polnej róży na wysokości numeru 19. Oprócz rzeczywiście dwóch adresów, nie widać wiele więcej, ale może to i dobrze, bo tak jak w poprzednim roku na Paprociowej Polanie był wielki babol, to teraz na tym tez się wkradł. Trudno.
Drugi Baner zawisł na Mazowieckiej, pomiędzy Przedszkolem Burczybas a delikatesami. Adres www.opypy.com
otwiera stronę Spółki Wodnej Opypy, drugi adres to poprawny adres naszego Forum www.opypy.waw.pl
Pomalowany fluorescencyjnym sprayem, więc w nocy świeci, że hej :-)

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Michał Sobolewski » Pn maja 30, 2011 10:43 pm

Widzę że niechęć niektórych do byłej sołtys powoduje spadek ostrości widzenia u tych osób. Na banerach jest link do forum i do strony Spółki wodnej a nie do strony byłej sołtys.
Michał Sobolewski
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pt paź 22, 2010 1:29 pm
Imię: Michał

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt maja 31, 2011 12:05 am

Hanna Włoszczuk napisał(a):...I drugie odnośnie propagowania forum: widziałam na forum odnośnik do http://www.opypy.com.pl, ale tam nie znalazłam odnośnika do forum. Pani Sołtys, czy można to zmienić ? Dziękuję i pozdrawiam.

Dariusz Kuzma napisał(a):Odnośnie linku do strony sołectwa, zostałem poproszony o umieszczenie linku, mam nadzieję, że w drugą stronę też będzie. :)



Darek, czy masz już może odpowiedź od Pani GJD dotyczącą zgody na umieszczenie kawałka kodu na Jej stronie, tak aby był odnośnik do Naszego Forum???????? Mnie się nie udało uzyskac odpowiedzi twierdzącej, choć wiele razy o to zabiegałem, może Tobie się uda

Pani Maju, może Pani się zgodzi. Forum ma odnośnik zarówno do Spółki Wodnej, jak również do strony Pani GJD.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt maja 31, 2011 12:23 am

Marcin Kotlarczuk napisał(a):Są dwa banery.
Pierwszy na działce przy polnej róży na wysokości numeru 19. Oprócz rzeczywiście dwóch adresów, nie widać wiele więcej, ale może to i dobrze, bo tak jak w poprzednim roku na Paprociowej Polanie był wielki babol, to teraz na tym tez się wkradł. Trudno.
Drugi Baner zawisł na Mazowieckiej, pomiędzy Przedszkolem Burczybas a delikatesami. Adres www.opypy.com
otwiera stronę Spółki Wodnej Opypy, drugi adres to poprawny adres naszego Forum www.opypy.waw.pl
Pomalowany fluorescencyjnym sprayem, więc w nocy świeci, że hej :-)
Pozdrawiam


...Update.....
Dzisiaj, kiedy zbliżała się godzina ciszy nocnej (22.00), razem z Panem Radnym Jurkiem Kopciem, w kolejnym czynie społecznym rozwiesiliśmy kolejne Banery z adresem Naszego FORUM http://www.opypy.waw.pl

Lokalizacje:
- Ulica Mazowiecka na płocie , gdzie jest opuszczona stacja z gazem LPG ( jadąc od Książenic będzie go widać po lewej stronie )
- Skrzyżowanie ( rozwidlenie ) ulic Gilewicza i Polnej Róży na płocie sąsiadów ( jadąc od WKD Brzózki będzie go widać po środku )
- Chcieliśmy poprosić Piotra Karolaka jeszcze o zgodę, ale nie było go, może jutro... :-)

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Marzena Grzegrzółka » Wt maja 31, 2011 7:19 am

Panowie możecie powiesić u mnie ale nie mam płotu jeszcze.

Pozdrawiam
Marzena
Marzena Grzegrzółka
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 5:50 pm
Imię: Marzena

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt maja 31, 2011 3:49 pm

Witam.
Panie Michale, niech Pan nie wnosi chaosu do forum. Gdyby zechciał Pan przyjechać na działkę gminną przy Polnej Róży, to zobaczyłby Pan adres strony www.opypy.com.pl i to na pierwszym miejscu. To nie jest adres Spółki Wodnej Opypy a adres byłej Pani sołtys. Niech Pan kupi sobie większe okulary, może ostrość widzenia będzie miał Pan większą.
Pozdrawiam
Romek
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Dariusz Kuzma » Wt maja 31, 2011 4:12 pm

a jak się założy jeszcze większe okulary, to zobaczy (lub właśnie nie) byka w haśle reklamowym. :)
dlatego baner został na Różanej Polanie.

p. Michale, p. Romku, proszę bez wycieczek osobistych, na Mazowieckiej jest inny baner, na Różanej Polanie inny.
Banery były sponsorowane, więc każdy sponsor może sobie napisać co chce... Proszę zostać sponsorem.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości