Zapraszam do dyskusji! - roaming w UE

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Zapraszam do dyskusji! - roaming w UE

Postprzez Agnieszka Czechowska » So cze 18, 2011 10:15 pm

Witam serdecznie,
mimo, że dość regularne czytam forum jeszcze się nie udzielałam, więc postanowiłam się najpierw przedstawić. Mieszkam przy ulicy Gilewicza, chodzę do liceum do Warszawy. Biorę udział w konkursie mającym na celu promocję zmian w Unii Europejskiej podczas polskiej prezydencji. Zajmuję się postulatem o obniżenie roamingu. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony w projekcie i podpisania apelu. Państwa głosy będą dla mnie bardzo dużo znaczyć. Proszę również o informowanie znajomych o głosowaniu.
W ramach projektu będę przeprowadzać różne wydarzenia promocyjne, mam nadzieję, że już niedługo będę mogła udzielić dokładnych informacji na ten temat.
Chciałabym, żeby moja strona była bardziej "interaktywna" więc zapraszam Państwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami i opiniami związanymi z roamingiem w Unii. Ciekawsze wypowiedzi umieszczę na swojej stronie, oczywiście podpisane imieniem i nazwiskiem.
Zapraszam do dyskusji i do głosowania!
Pozdrawiam,
Agnieszka Czechowska

http://www.uniabezbarier.pl/pl-PL/accou ... eszka.html
Agnieszka Czechowska
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt lis 12, 2010 11:28 am
Imię: Agnieszka

Podziękowania :)

Postprzez Agnieszka Czechowska » Śr wrz 28, 2011 7:31 pm

Witam,
chciałabym podziękować wszystkim którzy oddali na mnie swoje głosy:)
Dzięki Państwa pomocy i wsparciu wygrałam wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego oraz na Forum Rynku Wewnętrznego :D
DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam,
Agnieszka Czechowska
Agnieszka Czechowska
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt lis 12, 2010 11:28 am
Imię: Agnieszka

Re: Zapraszam do dyskusji! - roaming w UE

Postprzez irena świechowska » Śr wrz 28, 2011 7:49 pm

GRATULACJE,Agnieszko!!!Sukcesy młodzieży i dzieci z Opyp są dla mnie bardzo cennym znakiem.Jako Opypianka jestem dumna z Twoich nietuzinkowych i bardzo kreatywnych działań,nie tylko w sferze lokalnej.Powodzenia,czekamy na relacje z Parlamentu UE.
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron