PROBLEM Z ZASIĘGIEM SIECI T-MOBLIE

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

PROBLEM Z ZASIĘGIEM SIECI T-MOBLIE

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt gru 28, 2012 4:22 pm

Witam wszystkich. Nie wiem jak u was, ale ja od dłuższego czasu mam problem z siecią T-mobile. Trudno jest porozmawiać przez telefon korzystając z niego w domu i nie tylko.
Napisałem pismo do operatora, ale ten odpowiedział :
cytuję
Szanowni Państwo

Uprzejmie dziękuję za korespondencję e-mail z dnia 21.09.2012. Pragnę poinformować, że sprawdzeniu parametrów technicznych w Opypach przy u. Chabrowej 6, poziom sygnału, umożliwia korzystanie z usług naszej sieci. Nie została również odnotowana awaria sieci, która wpłynęłaby na problem z realizowaniem połączeń. Zaznaczam, że Dział Techniczny Państwa zgłoszenie traktujące o trudnościach w realizowaniu połączeń na danym terenie, odnotował jako jednostkowe.

Biorąc pod uwagę powyżej przedstawione fakty, należy stwierdzić, że problemy związane z wykonywaniem połączeń wynikają z przyczyn od PTC niezależnych, do których należy zaliczyć przede wszystkim specyficzną konstrukcję budynków, problemy techniczne z aparatem telefonicznym oraz ukształtowanie terenu. W świetle przedstawionych wyjaśnień brak jest podstaw do uznania zgłaszanych roszczeń za zasadne.




Z poważaniem
Łukasz Wiewiorowski
Konsultant ds. Reklamacji

Wiem od kliku osób, że ten problem jest u większości naszych mieszkańców korzystających z tej sieci. Proszę o informację i wypowiedzi co do funkcjonowania zasięgu T-mobile u was.
Jeżeli potwierdzi się , że nie tylko ja mam problemy z tą siecią to może wspólnie napiszemy jakieś pismo reklamacyjne do operatora.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: PROBLEM Z ZASIĘGIEM SIECI T-MOBLIE

Postprzez Dariusz Kuzma » N gru 30, 2012 9:19 pm

u mnie t-mobile działa tylko z jednej strony domu..
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: PROBLEM Z ZASIĘGIEM SIECI T-MOBLIE

Postprzez Jerzy Kopeć » Śr sty 02, 2013 9:57 am

Mam komórkę służbową w T-Mobile. U mnie na Mazowieckiej w domu w jednym z pomieszczń od strony nadajnika w Milanówku jest jedna kreska na wskaźniku zasięgu sieci telefonu, ze względu na słaby sygnał sieci musiałem zrezygnować z bezprzewodowego internetu w blueconect (T-Mobile) czasem w domu pojawiał się sygnał po EGGE a o GPRS lub HSDPA to można było zapomnieć nawet używając antenki zewnętrznej do laptopa. Wielu znajomych mówi, że trudno się do mnie dodzwonić a jak wyjeżdźam z Opyp i jestem w zasięgi T-Mobile to telefon zaczyna wyświetlać połączenia nieodebrane. Myślę, że pomysł Marka ze zbiorowym wystąpieniem do operatora sieci jest dobry.

Jurek Kopeć
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: PROBLEM Z ZASIĘGIEM SIECI T-MOBLIE

Postprzez Dariusz Mastalerski » Śr sty 02, 2013 8:33 pm

U mnie, na Jesiennej T-mobile działa jak chce - czasem gubi zasięg, czasem ma 3 do 4 kresek na telefonie. Bardzo często zdarza się, że rozłącza prowadzoną rozmowę. Więc nie sądzę aby był to problem jednostkowy jak twierdzi operator.
Dariusz Mastalerski
 
Posty: 68
Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 10:56 am
Imię: Dariusz

Re: PROBLEM Z ZASIĘGIEM SIECI T-MOBLIE

Postprzez Mariusz Jakubiak » Pn sty 07, 2013 11:32 am

Ja posiadałem (bo już na szczęście się go pozbyłem) telefon stacjonarny T-MOBILE (taki jak komórka tylko, że działający lokalnie)). Zasięg pływał jak sinusoida. Czasem rwał rozmowy. Jedyne miejsce, gdzie jako tako działał to był róg tarasu lub front domu. I to też nie zawsze
Mariusz Jakubiak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 9:42 am
Imię: Mariusz


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości