Sesje zdjęciowe ciążowe,noworodkowe, rodzinne

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Sesje zdjęciowe ciążowe,noworodkowe, rodzinne

Postprzez basia » Wt kwi 02, 2013 4:02 pm

"Wspomnienia są rajem, z którego nigdy nie zostaniemy wypędzeni" - taki napis widnieje w pierwszym moim albumie ze zdjęciami... no właśnie wpomnienia - a jak wspomnienia, to razem z nimi zdjęcia, bez których trudno by było wracać do tego, co tak ulotne czyli do wspomnień z dzieciństwa, dorastania, ciąży, narodzin dziecka, podróży...

O mnie - mogę powiedzieć, że fotografuję od kiedy zaczęły się w moim życiu pierwsze podróże, na których chciałam uchwycić wszystko, co było dla mnie nowe i zachwycające. Wręcz nie wyobrażam sobie wyjeżdżać bez aparatu. I pasja ta trwa już ponad 15 lat

Poza tym jestem mamą dwójki dzieci i od kiedy pojawiły sie na świecie, z wielką pasją je fotografuję. W ten sposób powstał pomysł na własne studio. Zapraszam przed mój obiektyw - jeśli chcesz stworzyc dla siebie, dzieci - niepowtarzalną pamiątkę

Zapraszam na sesje: noworodkowe, dziecięce, rodzinne, z Chrzu Św., z Komunii Św., ciążowe (zarówno studio jak i plener)
http://www.barbarapietrzak.pl
tel 666 304 114
Grodzisk mazowiecki
Załączniki
druga_stronA_WIZYTÓWKI.jpg
ffff.jpg
basia
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz cze 07, 2012 9:44 am
Imię: Basia

Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron