przybłąkał się kotek

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

przybłąkał się kotek

Postprzez gobaka » Śr lip 15, 2015 7:31 pm

we wtorek wieczorem w okolicy skrzyżowania Polnej Róży i Gilewicza błąkał się malutki kotek. Kotek ma ok 2 miesięcy, jest czarny z białymi łatkami, nie boi się ludzi, więc musiał mieszkać w domu. Właściciela prosimy o kontakt.
gobaka
 
Posty: 3
Dołączył(a): So cze 04, 2011 8:17 pm
Imię: ewa

Re: przybłąkał się kotek

Postprzez Edyta Rogozińska » Cz lip 16, 2015 9:58 am

To chyba nie jest zbieg okoliczności, ponieważ ja również znalazłam małego kotka w tym samym miejscu we wtorek po południu, ok. 17.00.... Wszedł mi prawie pod samochód, zatrzymałam się, rozejrzałam, rozmawiałam z kimś z pobliskiego domu, ale nie udało się ustalić, skąd przyszedł i czyj jest. Kotka zabrałam ze sobą, byłam z nim u weterynarza (ocenił wiek kota na ok. 6 tygodni), został zbadany, odrobaczony, etc., wczoraj wykąpany i teraz jest u nas. Jest malutki, biały z kilkoma szarymi łatkami i szarym ogonkiem (a więc lustrzane odbicie kota, o którym mowa w poprzednim poście). Kotek prawdopodobnie wcześniej został nauczony korzystania z kuwety, bo nie ma z tym żadnego problemu. Mój sześcioletni syn jest zachwycony, kot też wygląda na szczęśliwego i, szczerze mówiąc, już nie chcemy się z nim rozstawać, ale piszę, gdyby jednak ktoś szukał zguby. Podejrzewam jednak, że ktoś bezmyślnie zostawił te dwa (a może więcej?) kotki przy skrzyżowaniu Polnej Róży i Gilewicza, zamiast zadać sobie trudu, żeby rozdać koty w dobre ręce albo ew. oddać do schroniska....... Szczęśliwie tamtędy nie da się jechać szybko, ja jechałam powoli i zauważyłam kota w ostatniej chwili, bo jest naprawdę malutki.
Edyta Rogozińska
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr sty 14, 2015 11:38 pm
Imię: Edyta


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron