uwaga na oszusta

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

uwaga na oszusta

Postprzez rumianek » Wt gru 21, 2010 8:12 pm

witam wszystkich
uważajcie proszę na oszusta handlującego opałem (Marek Bartnicki tel 511 73 96 94 na przeciwko stacji shell za sklepem z alkoholami) zamówiłem u niego 2 m drewna kominkowego (miało być w koszach po metr każdy) niestety było luzem na samochodzie narzucone, kierowca tłumaczył się że zepsuł im się widlak i narzucili ręcznie , żeby mi przywieźć, oczywiście zarzekając się że jest 2 metry,poprosiłem o rachunek a kierowca bardzo się zdziwił, że w ogóle takie dziwne rzeczy od niego chcę, powiedział że szef przywiezie, ja licząc na uczciwość (w sumie kupowałem od firmy http://www.budomania.pl/index.php?a=opa ... we&c=77883)
uwierzyłem, zapłaciłem i .... po ułożeniu okazało się że jest jeden metr !!!??? zadzwoniłem do właściciela, powiedział że przyjedzie w dniu następnym i zobaczy co się stało i tak przyjeżdżał do mnie przez tydzień oczywiście nigdy do mnie nie przyjechał, a przez telefon głupio się tłumaczył że..... samochód się zepsuł, śnieg spadł i tak co dziennie..... po tygodniu zwątpiłem. brak słów jednym słowem mówiąc oszust, uważajcie proszę na tego typka.w przyszłym tygodni sprawę zgłoszę na Policję ale chyba mało wskóram.
rumianek
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:05 pm
Imię: jan

Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron