Internet LTE CP w Opypach

Zamieszczamy informacje o tym co się może jeszcze komuś przydać.

Internet LTE CP w Opypach

Postprzez petercobra » Cz maja 08, 2014 11:35 am

Witam,

Jeśli ktoś szuka dla siebie internetu lub dla znajomych to mogę polecić rozwiązanie przetestowane przeze mnie. Zestaw internetu domowego LTE CP. Optymalny pakiet 15GB kosztuje 59,90zł (aktywacja za sprzęt to 1zł). Obecnie jest promocja 6 miesięcy GRATIS i 2x tyle danych czyli za 59,90zł mamy 30GB internetu LTE!!!

Pozdrawiam
Piotr
petercobra
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn wrz 26, 2011 6:50 pm
Imię: Piotr

Re: Internet LTE CP w Opypach

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz maja 22, 2014 9:52 am

To prawda, u mnie też dobrze działa LTE. (po dokupieniu zewnętrznej antenki)
ważne jest też umiejscowienie anteny na zewnątrz domu od strony nadajnika - różnica prędkości może być nawet cztery razy.
Obecnie mam już neostradę 10/1, więc LTE to tylko jako zapas i na wyjazdy.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Internet LTE CP w Opypach

Postprzez petercobra » Pt maja 23, 2014 8:20 am

"To prawda, u mnie też dobrze działa LTE. (po dokupieniu zewnętrznej antenki)"

Internet Domowy to NIE internet mobilny. Internet domowy to zabudowany modem zewnętrzny z wbudowaną anteną oraz router, który łączymy przy pomocy zwykłego kabla antenowego. Modem w LTE pracuje na paśmie 1800-2200 MHz, natomiast INT domowy LTE na paśmie 900 MHz. W podróż tego nie da rady brać, ALE!!! Różnica zasięgu i prędkości jeśli idzie o mobilny a domowy jest kolosalna. Dodatkowo za neozdradę abonament kosztuje ok 80-90zł. Za tyle masz w CP 3-packa : tv(premium bez HBO)+int(30GB+50GB noc)+tel(rozmowy i smsy no limit). Promocja bardzo ograniczona w czasie więc jak ktoś ma pytania to pisać na priv :)

Z przecieków wiem także, że CP+Plus startują wkrótce w salonie w Grodzisku z energią elektryczną. Mając wszystko u jednego operatora sporo można zaoszczędzić (SmartDom, energia, konto PlusBank, Paszport Korzyści).
petercobra
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn wrz 26, 2011 6:50 pm
Imię: Piotr


Powrót do Opypskie przydasie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron