OBRAZY NA PŁÓTNIE - OGRODZENIA - PRZEGRYWANIE VHS-DVD

Zamieszczamy informacje o tym co się może jeszcze komuś przydać.

OBRAZY NA PŁÓTNIE - OGRODZENIA - PRZEGRYWANIE VHS-DVD

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn sty 24, 2011 3:24 pm

Witam,
Na prośbę moich znajomych zamieszczam ogłoszenie dotyczące nawiązania współpracy stałej lub jednorazowej w powyższym temacie.

Firma jest rodzinna, rozstrzał tematyczny wykonywanej działalności zupełnie różny, jednakże "owoce ich pracy" i zadowolenie wielu Klientów pozwala mi również z całego serca ich polecić i zaprezentować.

Firma nazwywa się LAGOMERA i posiada swoją stronę w internecie: http://WWW.LAGOMERA.COM.PL

Basia - zajmuje się ozdabianiem wnętrz poprzez wspaniałe obrazy na płótnie
Mariusz - zajmuje się ogrodzeniami, ich projektowaniem i wykonaniem i dodatkowo uwiecznianiem wspomnień poprzez przegrywanie ze starych nośników na nowsze formaty.

Na powyższej stronie internetowej jest zamieszczona GALERIA, poukładana tematycznie, którą naprawdę można się zachwycić.

Poniżej pozwoliłem sobie m.in. załaczyć swoje zdjęcia z wyprawy do Laponii z grudnia 2010 roku, gdzie mój synek miał prywatną audiencję u Św. Mikołaja i oczywiście ze zdjęcia powstał przeogromny ponad 1metrowy obraz.

Życzę udanych negocjacji.
Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: OBRAZY NA PŁÓTNIE - OGRODZENIA - PRZEGRYWANIE VHS-DVD

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr cze 06, 2012 9:07 pm

Witam
czy ktoś może wie co się stało z banerem reklamowym który wisiał na słupie na skrzyżowaniu ulicy Polnych kwiatów z Mazowiecką? To był baner właśnie moich przyjaciół którzy prowadzą właśnie powyżej opisaną firmę z ogrodzeniami i wydrukiem obrazów na płótnie. Proszę o kontakt. Może nie jest zniszczony to proszę nawet podrzucić go do mnie przez płot a oddam to do właściciela. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: OBRAZY NA PŁÓTNIE - OGRODZENIA - PRZEGRYWANIE VHS-DVD

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn cze 11, 2012 10:17 pm

Witam,
baner znaleziony cały i zdrowy.

Dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol


Powrót do Opypskie przydasie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości