opieka nad dziećmi i osobami starszymi

Ogłoszenia lokalne o pracę, pomoc sąsiedzką i usługi.

opieka nad dziećmi i osobami starszymi

Postprzez irena świechowska » Pt paź 15, 2010 9:45 pm

Witam,jestem pedagogiem społecznym w zakresie opieki i wychowania,na stałe zatrudnionym w szkole podstawowej.W wolnym czasie,w miarę możliwości chętnie podejmę się opieki nad dziećmi lub osobami starszymi.Jest to propozycja opieki dorażnej,np w czasie kiedy Panstwo planują wyjście do kina,teatru,na spotkanie towarzyskie lub po prostu chcą odpocząć od codziennych obowiązków.Służe również radą,pomocą w rozwiązywaniu problemów opiekuńczo-wychowawczych i doświadczeniem z tytułu pracy zawodowej jak również tzw fakultetu własne,dorosłe już dzieci...:).Posiadam również doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi-terapeuta zajęciowy w domu pomocy społecznej,/praca magisterska z gerontologii oraz socjoterapii/.Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Śr sty 25, 2012 2:02 am przez irena świechowska, łącznie edytowano 1 raz
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena

Re: opieka nad dziećmi i osobami starszymi

Postprzez Anna Appelbaum » Wt sty 17, 2012 2:36 pm

Witam,
chciałabym zapytac czy propozycja jest nadal aktualna.

Pozdrawiam
Anna Appelbaum
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz sie 25, 2011 11:25 am
Imię: Anna

Re: opieka nad dziećmi i osobami starszymi

Postprzez irena świechowska » Śr sty 25, 2012 1:57 am

Witam,tak w miarę wolnego,mojego czasu oferta jest nadal aktualna.Pozdrawiam.
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena

Re: opieka nad dziećmi i osobami starszymi

Postprzez Anna Appelbaum » Cz maja 17, 2012 9:53 pm

Witam, śledziłam w styczniu przez kilka dni czy jest odpowiedź od Pani, ale po kilku dniach dałam spokój. Miło, że Pani odpisała:-)
Nie długo wracam do pracy i na pewno będę potrzebowac pomocy. Czy możemy się spotkac, jeśli sprawa jest nadal aktualna.

Pozdrawiam
Anna Appelbaum
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz sie 25, 2011 11:25 am
Imię: Anna


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron